Wpis z mikrobloga

Kwiecień 2019 - #gwiazdowski zapytany w wywiadzie, mówi że w obecnym kształcie Parlamentu Europejskiego jego Polska Fair Play dołączyłaby do EPP czyli frakcji, w której teraz jest PO i PSL, argumentując, że duży po prostu może więcej.
Kuce: HAHAHAH LEWAK GWIAZDOWSKI, KOLEJNA MACKA POSTKOMUNY!!! NOWOCZESNA 2.0... TYLKO KONFEDERACJA SIĘ LICZY, RESZTA TO SOCJALIŚCI

Maj 2019 - #korwin deklaruje koalicję z PiSem
Te same kuce: TO WSZYSTKO DOBRA POLSKI, BĘDZIEMY MIEĆ WPLYW NA DECYZJE KACZYŃSKIEGO, A TAK W OGOLE TO JEST LEWACKA MANIPULACJA!!!

Ile wam jeszcze będzie Jonasz Koran-Mekke w gębę pluł i ośmieszał aż porzucicie te swoje #urojeniaszuroidalne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #konfederacja #polskafairplay #4konserwy
  • 18
@ditoski: Nie masz kontrargumentów, to stosujesz ad personam. Rozumiem, ale jednak wystarczy trochę pomyśleć. Korwin więcej osiągnie będąc w koalicji z PiS-em, gdyż ta będzie zależna od niego zwg na większość w Sejmie, niż Gwiazdowski w EPP. Jeśli się mylę, to mnie oświeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ditoski No tak, bo jakiś jeden i niewymieniony komentarz na Wykopie, to trzeba przypisać to wszystkim.

Ja chyba kiedyś o tym pisałem, ale nie dlatego, że się sprzedał, ale kwestionowałem jego argumentację, że on będzie miał jakiś wpływ dzięki temu. Sorry, ale nawet Korwin nie jest takim marzycielem.
@BlackHawk144: możliwości wpływania na decyzję będąc koalicjantem czy członkiem frakcji PE różnią się ze względu na charaktery tych urzędów, ale w żadnym wypadku to nie jest argument za takim zachowaniem jakie prezentują kuce. Bo zarówno Korwin jak i Gwiazdowski kierują się tymi samymi przesłankami, różnica leży tylko w tym, że my = dobrze, oni = źle. To uwydatnia zacietrzewienie zwolenników krula, którym prędzej się oczy zamkną niż się otworzą. ( ͡
@ditoski A skąd wiesz, że to sympatycy Konfederacji? Ja ciągle słyszę, że się wyrasta z Korwina, więc może to są już sympatycy Gwiazdowskiego czy Kukiz'15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)