Wpis z mikrobloga

@kshaq_: nie oczekiwałbym, że znajdziesz dzieła Palestyńskich pisarzy czy poetów, podobnie jak w wielu innych afrykańskich czy arabskich krajach.
Po drugie - przemknęłaś przez te 2 tysiące lat skupiając się na tym co działo się w XX wieku. A przez te tysiące lat działo się wiele na tym terytorium Syrii.
Kit o nieurodzajnej, niechcianej ziemi, która nota bene jest #!$%@? istotna ze strategicznego punktu widzenia w tej części świata to
  • Odpowiedz
@Lewacka_zydokomuna: a kto napisał, że od 1967? Wyżej pisałem, że już po I wojnie prezydent USA powołał Ligę Narodów, która dążyła do rozdziału ziem i zbudowaniu państwa dla Żydów. A jakie były wpływy z USA przed 1919 to nawet nie wiemy...
  • Odpowiedz
@Jare_K: Jak dążyła do zbudowania państwa dla Żydów? Liga Narodów przyznała mandat Palestyny Wielkiej Brytanii , a deklaracje o budowie żydowskiej siedziby narodowej(Deklaracja Balfoura) ogłosili Brytyjczycy. Wielką Brytanią też Żydzi rządzili? Gdzie jeszcze rządzą Żydzi?
Że niby USA powołując Ligę Narodów zrobiło to z myślą o budowie państwa dla Żydów?(xD)
No i dlaczego Polacy nie rządzą światem tylko robią to rzekomo Żydzi?
  • Odpowiedz
@Jare_K: I wszyscy Żydzi na świecie mają wspólne interesy i wspólne poglądy?
Kolejne pytanie - jeśli Żydzi rządzą światem to czy nie świadczy to o tym, iż ten naród jest wybitny inteligentny skoro mimo tylu pogromów potrafił zdobyć "władzę nad światem" ? Dlaczego Polacy tego nie osiągnęli?
  • Odpowiedz
@Lewacka_zydokomuna: udowodniliście nie raz, że interesy wspólne nie są. W czasie II wojny handlowaliście z nazistami, kiedy wasi bracia umierali w obozach zagłady. Żyd żyda sprzeda. Szkoda gadać...
  • Odpowiedz
@Lewacka_zydokomuna: jak się łeb ukręca tym, co się chcą przebić... to jak się przebić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Owszem, Polacy nie powinni mieć rządów demokratycznych, tylko jakiś rodzaj monarchii konstytucyjnej. Większość jest zbyt głupia...
  • Odpowiedz
Żydów nie ma w Polsce

Dobra, nie bądź śmieszny. Doucz się. Poczytaj ilu mieszka oficjalnie aktualnie. Poczytaj ile polskich paszportów przyznano obywatelom Izraela w ciągu ostatnich 10 lat. Ja mam ciekawsze rzeczy do roboty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz