Wpis z mikrobloga

@Roxi5017 Słońce nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd. Rzeczywiście wygrywa ten kto strzeli więcej jednak jeśli ktoś ma skilla to zazwyczaj stosuje jakieś ponad przeciętne zagrywki aby zmylić przeciwnika. I to miałem na myśli.
  • Odpowiedz
@marek_sucharek666: Twoje wyniki w dr czy lw są niesamowite, przy takiej ilości rozegranych spotkań, powinieneś ogarniać, a leja Cię jak małe dziecko.

Wniosek jest prosty, nie uczysz się na błędach.

Ta gra jest naprawdę prosta, na tyle żeby przynajmniej część spotkań wygrywać i utrzymywać się na przeciętnym poziomie.

Nie wiem jaka platforma u Ciebie, ale zagraj może kilka spotkań z Mirkami, może ktoś wskaże Ci twoje błędy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie wiem jaka platforma u Ciebie, ale zagraj może kilka spotkań z Mirkami, może ktoś wskaże Ci twoje błędy.

@Ravalent: Jak PS4 to z chęcią zagram - nie gram wybitnie, ale te - g3/g2 miałem zawsze, okazjonalnie g1. @marek_sucharek666
  • Odpowiedz
@marek_sucharek666: rzadko widuje 451, to raczej wyjściowa formacja zmieniana na początku spotkania.

A co do pressingu, musisz nauczyć się z niego wychodzić. Szybkie podania, jakieś prostopadle I przede wszystkim szukanie najbardziej wolnego zawodnika. Po kilku chwilach jak przeciwnik zobaczy, że pressing nic nie daje to zacznie odpuszczać i się wycofa
  • Odpowiedz
@marek_sucharek666: czy ja wiem, jak ja gram w LW to przeciwnik przeważnie z nadmiarem tego używa, bo chce się pochwalić i kończy się dla niego porażka. Faktycznie znajdzie się kilka osób, które używa tego z głową i zasłużenie wygrywa mecz. Ale podsumowując tricki nie dają Ci gwarancji zwycięstwa, sama mało ich używam, gram po prostu swoje i tyle. :)
  • Odpowiedz