Wpis z mikrobloga

daliście kiedyś 15% a teraz odrzucacie wirtualne cebuliony :( na pewno nie wina po mojej stronie skoro milion innych transakcji z przeróżnych stron było zawsze akceptowane
  • Odpowiedz
@Qopei: no u mnie kilka transakcji ale łącznie około 20 złociszy, zamówienia z okresu 20-25.11, podejrzewam ze wszystkim wszystko odrzucili :/
  • Odpowiedz
do tej pory nie miałem z nimi większych problemów ale ostatnio zaczęli też zaniżać naliczenia w stosunku do tego co oferują np. PizzaPortal 1 zamówienie było 5 zł naliczyli mi 3,50, Wittchen teraz reklamują się 10% zamówienie za 99 zł u nich wynosi 80 zł i 8 zł zwrotu co z wami @PlanetPlus?
  • Odpowiedz
@Matti92: Najwięcej Dressliliy zostało odrzuconych z powodu przypisania prowizji do innego portalu, a nie do nas. Jest to kwestia plików cookies i kodów rabatowych. A inna wartość w Wittchen wynika z tego, że Cashback naliczany jest od wartości netto.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Nie doszukuje się waszej złej woli, bo i wy chyba wtedy nie macie prowizji, więc byłoby to bez sensu, ale trochę coś dużo odrzuceń od tego partnera, a sam tag tutaj to i tak pewnie promil, więc chyba warto próbować zainterweniować.
  • Odpowiedz