Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie #podrozujzwykopem .
Szukam miejsca do wyjazdu na weekend, najchętniej wybrałbym góry, jednak jakieś nie bardzo zaawansowane, bo zabieram kogoś. Ważne aby był możliwy dojazd pociągiem lub flixbus itp.
Dodam że jestem z Wrocławia, tydzień temu byłem w Żytawie i tamtejszych górach więc to odpada.

Mam nadzieje że macie dla mnie jakieś sugestie bo obiecałem komuś,a muszę to zaplanować.
Myślałem najbadziej o Karpaczu i wejściu na Śnieżke, w ten weekend może nie będzie jeszcze takich tłumów.
Bardzo proszę o wskazówki.
  • 2
@PlonaceSiodlo: chwila, chwila. Najpierw piszesz o niezbyt zaawansowanych gorach, a pozniej wyskakujesz z najwyzszym szczytem w tej czesci Polski xD? Nie no, wiadomo. Jest kolejka, ale i tak od domu Slaskiego jest mocno pod gorke.

Bardziej po plaskim czy krotko ale intensywnie. Napisz cos wiecej czego oczekujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stormkiss:niech będzie krótko, ale intensywnie. Ważne żebym dostał się jakoś transportem publicznym. W ten weekend chyba pogoda nie dopisze, ale będę miał motyw jak coś polecisz. W sumie że względu na tłum może odpuszczę Śnieżkę i wolałbym coś odpudniejszego.