Wpis z mikrobloga

Mirki, od kilku dni coś mi strasznie drenuje baterię, wczoraj w nocy miałem zjazd z 50% na 20%, dzisiaj odkąd rano odłączyłem telefon od ładowania (100%) mam zjazd do teraz do 79% przy raptem 8 minutach SOT (sic!) Zauważył ktoś coś podobnego u siebie? Próbowałem zmieniać ustawienia w ubijaniu aplikacji, ale trochę nie mogę się w tym połapać, odnoszę wrażenie, że może to być mix Facebooka i Messengera, które zauważyłem, że same się aktualizują, mimo że Google Play mam wyłączoną automatyczną aktualizację aplikacji. Soft to Global 10.1.1.0
#redminote4
  • 8
  • Odpowiedz
@milosnikzielonego: ok masz rację, dzięki za próbę pomocy, aczkolwiek przypomniałem sobie, że wczoraj jak ubiłem aplikacje w tle, to był taki okres godzinę-dwóch, że bateria była na jednolitym poziomie i potem znowu zjazd, stąd przekonanie o drenażu, że coś się znowu wybudziło. Muszę chyba zrobić roota wreszcie bo widzę, że Wakelock detector nie działa bez roota
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: i też nie jestem pewny ale czasem nie było różnych artykułów na temat któregoś modelu xiaomi że w zależności z której fabryki wychodził to baterie właśnie #!$%@? były? Nie pamiętam czy to o to chodziło ale po krótkim researchu powinieneś znaleźć.
  • Odpowiedz