Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: patrzenie na spadki relatywnie jest absurdalne, między 30$ a 2$ jest raptem 28$ różnicy, nawet przy 1000 btc to tylko 28K $ dupy nie urywa, a różnica pomiędzy 20K a 3K to 17K dla 1000 btc to 17 mln $,
wiec takie mądrości niech sobie wsadzą w pupę
@multiwitamina: Nie żadnym halvingiem. To tylko niewielki czynnik. Kiedy bitcoin był po 100$ wiedziałem że będzie jego cena będzie #!$%@?ć, ale nigdy nie myślałem że tak szybko. Po tym jak z 100-200$ #!$%@?ło go do 1400$ a później do 20000$ mam #!$%@? wątpić? Wtedy miałem mało wątpliwości, dzisiaj mam zero.
@sal3m: Ten hype to było gówno dla BTC. 95% ulicy przejechało się na shitach-scamach. Wrzucili ten cały syf do jednego worka z bitcoinem pod nazwą kryptowaluty. Masa ludzi która została na scamach #!$%@? będzie długo postrzegać BTC jako ten sam syf. Dlatego wspieram KNF. Wyższe dobro
imo szczyt mody


@sal3m: To nie jest moda. To wolność, niezależność, anonimowość i wyrwanie się od kartelu bankowego. To konieczność. Czy tego chcecie, czy nie, czy w to wierzycie, czy nie to i tak wszyscy kiedyś zostaniecie maksymalistami bitcoina.
@cyberpunkbtc: jasne, już takich było wielu, takie idee już nie raz się przewijały, 99.999% jest w btc dla szybkiego zysku który mają zamiar natychmiast spieniężyć w dobra luksusowe, otoczyc domy murami, kupić jachty, wynająć świnie i wciągać z ich tyłków kokę
taka jest ideologia bitcoina kolego
@cypherpunkbtc: No i to jest główny silnik napędowy. Nie potrzeba ulicy. Halvingi + maksymaliści + ich hodl = powolne pompowanie ceny. Wtedy reszta nie będzie stała z boku i patrzyła bo jest pazerna i chciwa. Rok temu było preludium tego co będzie za 2-3 bańki. Zobaczycie... Bitcoinów zostanie bardzo niewiele w obiegu. Im więcej czasu mija, tym na rynku mniej zostaje, podaż się obniża a popyt zwiększa. Teraz jak już są
@cyberpunkbtc: ktoś musi kupować coraz drożej, holderzy nie mają na to wystarczającej kasy, za 2-3 lata może być moda na coś innego, fortuna na pstrym koniu jeździ, z resztą historie baniek pokazują że one nie są powtarzlane na tym samym aktywie, i nie mów mi że już były wcześniej bańki na btc, to była śmieciowa cena i nie wymagała zaangażowania ulicy, ulica weszła w ostatniej bańce, i oczywiście większość w shity
być moda na coś innego, fortuna na pstrym koniu jeździ


@cypherpunkbtc: To nie jest moda. Może dla was tak, ale bez was sami go pompowaliśmy.
Moda może być na Justina Bimbera a później może zmienić się na innego zniewieściałego nastolatka.
Bitcoin jest jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy. To pewien przełom, którego nie zastąpi inny z innej dziedziny.
swoją drogą zaczaj to, ICO wypuściło tokeny po 1$, napompowało cenę do 100$ spuściło resztę tokenów na giełdzie zarabiając miliony, teraz jak SEC się #!$%@?ł, oddało "inwestorom" 1/100 wartości, bo dziś tyle kosztują ich tokeny xD

wszystko legit hehe


@cypherpunkbtc: Ale mnie jebią te ICO. To gówno nie ma nic wspólnego z BTC. Przestańcie kojarzyć te scamy z BTC. Jeszcze będą idiotów na tym kręcić, bo są idiotami a siano jest