Wpis z mikrobloga

@Tyskiee: przeraża mnie czasem podejście ludzi do tej gry, to tylko zabawa nie #!$%@? 200k ze swojego portfela :D 200k robię handlem w kilka godzin. Ta karta w wersji SIF spokojnie kosztowałaby 250-350k
Najlepiej to w ogóle nie grać, nie kupować skład u teraz tylko za 2 tyg bo stanieje, bo to bo tamto no śmieszne :D wyjdzie nowa fifa i wszystko będzie zresetowane
@Bokusz @salilsawarim222 dam znać
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: brawo ty! jak taki handlarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja po prostu nie widzę sensu ładowania 200k w sbc w którym dostajesz +1 do statystyk a ludzie czasem oczekują że te +1 wygra im gre ¯\(ツ)_/¯ wolał bym grać ovr 87 z -1 ale wymienialnym niż ładować w to 200k i potem przepalać go w kolejnym sbc ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: wgl ea w tym roku to #!$%@? zobacz co zrobili z 2potm reus'a nawet nie można w nim przepalić pierwszego (°° nowi ludzie sa od sbc a ten Zaro od community to niezły dzban... szkoda gadac
  • Odpowiedz
@khyn: @ibeafraidi: @Bokusz: @salilsawarim222:
Zagrałem 8 meczów w DR
Firmino na pozycji CM - za zwykłego Firmino
Grałem trochę pod niego, żeby potestować - w 8 meczach 7 astyst, 7 bramek - jak na CM całkiem nieźle
Dużo bramek strzelam precyzyjną finezją, która w tej karcie wchodzi zdecydowanie lepiej niż w złotej (lewa i prawa noga)
Karta jest fajna bo można ją wykorzystać na trzech pozycjach - CM, CAM, ST - w późniejszej fazie gry będzie zajebistym
  • Odpowiedz