Wpis z mikrobloga

  • 0
#oneplus vs #xiaomi mix2s
Co lepsze w przypadku zdjęć (z wgranym gcam) i sot? Xiaomi dalej robi cyrki z odblokowaniem bootloadera?

Teraz mam mi4 i chcialbym sprobowac czegos nowego ale mix-a moge miec ponad 400zl taniej
  • 10
  • Odpowiedz
@znkk: ja zamówiłem Mi Mix 2S wczoraj za 1500 zł, europejska dystrybucja, zadałem pytanie i nikt nawet słowa nie napisał, albo użytkownicy to jakieś hermetyczne dzbany albo mało kto go tu ma, bo na wypoku to głównie chyba te budżetowe redmi i inne podobne xd
  • Odpowiedz
@znkk: tak ale osobiście brak notcha przekonał mnie bardziej, oraz sama stylistyka, nie ukrywam, że okazyjna cena także :) nie chciałem też amoleda, już kiedyś używałem, podziękuję
  • Odpowiedz
@znkk: Bardzo ciężki wybór, tez dlugo między nimi decydowałem, ostatecznie skończyłem z op6t i jestem bardzo zadowolony. Jednak gdyby nie tragiczne umiejscowienie kamerki w mixie 2s to wolałbym zaoszczędzić :D Ogólnie mi mixa czasami można spotkać w sklepach euro np czy media markt o ile dobrze kojarzę i warto naprawdę go podotykac przed zakupem bo mi parę rzeczy w jego budowie nie siadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz