Wpis z mikrobloga

Mam trzy rozczarowania.

1. Brak eSIM w Polsce, liczyłem że po ostatnim mocniejszym wejściu na polski rynek doczekamy się pełnego AW już podczas premiery.
2. Szkoda że nie padło hasło: #revolut w #applepay
3. Brak szybkiej ładowarki w zestawie. Prognozy cenowe wskazywały na ceny trochę niższe, niż faktycznie wyszło w praktyce. Te 5W kostki leżą u mnie, u znajomych i rodziny w pudełkach, jako zwykle elektrośmieci - nawet gdyby dorzucano 12W, rodem z iPada, to znalazłoby się jakieś zastosowanie.
#apple
  • 7
  • Odpowiedz
@Sasior:
1. Będzie do końca roku.
2. A po co mieliby wspominać o niszowym startupie? Jak już to chwalić się współpracą z bankami, które mają kilkanaście lub kilkadziesiąt milionów klientów.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: 1. To tylko przewidywania, w praktyce pewnie będzie klasyczna obsuwa.
2. Jest bardzo wiele przesłanek które mówią że to nie tylko niszowy startup. Revolut to największy fintech, do tego należy doliczyć dostęp do całego rynku EEA. Pewne plotki na portalach branżowych zresztą wspominały, że to jeden z rozważanych partnerów do wprowadzenia Apple Pay Cash w Europie, ale to pomińmy z uśmiechem politowania :)

@cacum3: Współczesne BB na Androidzie? Gdybym
  • Odpowiedz
Revolut to największy fintech, do tego należy doliczyć dostęp do całego rynku EEA.


@Sasior: Dokładnie dlatego należy go uznać za niszowy. Tylko ponad 2 mln klientów - to tyle samo co Millennium Bank SA, który działa wyłącznie na terenie Polski. Revolut działa na całym terenie EOG. Dla Apple 2 miliony klientów Revoluta to na pewno nie jest powód, żeby mówić o tym na najważniejszej konferencji w roku.
  • Odpowiedz