Wpis z mikrobloga

@Bzdziuch: @Pappito: Popieram, aczkolwiek wątpię by udało nam się przekonać ciemną stronę mocy.

Białek

Bi - czyli lubi nie tylko kobiety, a chłopów również, czyli pedał... przepraszam teraz się mówi gej
ał - onomatopeja wyrażająca się w momencie bólu: "Ał jak boli!"
ek - tutaj nie wiem o co chodzi, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Czyli pederastia-ból-pieniądze.

Wierzycie że Bi-Ał-Ek będzie przychylny naszym prośbom?
@januszniepije: Oho, coś zaczyna Tobie świtać, ale jeszcze dużo do nauki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kiedyś też podjąłem się takiej analizy, wnioski miałem głębsze:

Jak tak się zastanowić, co znaczy "Michał Białek". MI-CHAŁ, mi szczeka. Szczeka pies, człowiek mówi = niski biegun. BI-AŁ-EK. BI, to wiadomo - seksy i gender. AŁ to ból, cierpienie. EK to natomiast końcówka od eku, czyli ekumeniczny. A więc okupant. Michał Białek,
@januszniepije: kolego, Ty to chyba dla rozrywki czytasz ten tag.
Sanjaya naucza:

Jakiś tam polityk czeski w mediach powiedział, że geje to są zboczeńcy. Ooo jaki problem miał. Oczywiście, że to są zboczeńcy. Pomyślcie sobie facet facetowi w odbycie szuka szczęścia. My Słowianie Polacy mamy taki naturalny wstręt do wszelkich zboczeń seksualnych, tylko gdzie jest ta granica to ja już powiedziałem.
Mogę dotknąć Twojego wahadła życia?

@januszniepije: kolego, Ty to chyba dla rozrywki czytasz ten tag. To jest poważny tak, nauki Sanjaya są poważne.

Sanjaya naucza:

Jakiś tam polityk czeski w mediach powiedział, że geje to są zboczeńcy. Ooo jaki problem miał. Oczywiście, że to są zboczeńcy. Pomyślcie sobie facet facetowi w odbycie szuka szczęścia. My Słowianie Polacy mamy taki naturalny wstręt do wszelkich zboczeń seksualnych, tylko gdzie jest ta granica to