Wpis z mikrobloga

#elektronika #elektryka #pcmasterrace
Kurła. Podłaczyłem do zasilacza wentylator za pomocą kabelków czarny=czarny czerwony=czerwony. Kiedyś uciąłem te kabelki aby wyciągnąć wentylator ,przed tym zabiegiem kręcił się normalnie. Dzis tak jak w/w wymieniłem podłaczyłem go ponownie za pomocą tego łączenia i jest taka sytuacja,że kręci 3 sekundy zatrzymuje na 3 i tak w koło. Dlaczego?
  • 20
via Android
  • 0
@dob3k Co można #!$%@?ć łącząc dwa kable tego samego koloru zaklejając je taśmą izolacyjną? Jak nie potrafisz stworzyć konstruktywnej odpowiedzi to daruj sobie te epitety.
via Android
  • 0
@dob3k Ale pomysl jak można połaczyć niepoprawnie 2 kable czarny z czarnym czerwony z czerwonym izolując je od siebie taśmą. No chyba prościej się nie da tego zrobić. Dziecko 8 letnie by sobie z tym poradziło. Chcę tylko wiedzieć dlaczeego po ponownym ich połączeniu wiatrak startuje i zatrzymuje się.
via Android
  • 0
@dob3k Nie nie ma. Sprawdzałem wszystko. Zasilacz włącza się bez problemu i system startuje. Tylko ten wiatrak mnie irytuje. XXI wiek i nie mogę robić wejść na piny tylko lutują na stałe.
via Android
  • 0
@LRF1000W Chyba to raczej niemozliwe,bo je mocno skręciłem ze sobą, do tego mocno zakleiłem taśmą. Wentylator natomiats jest mocno przykręcony do obudowy zasilacza. Sam wentylator kręci sie 3 sekundy i zatrzymuje na 3 sekundy i jest to cykliczne bez żadnych zmian.
via Android
  • 0
@RBNG Idź puszczaj brzydkie bąki gdzieś indziej przebierańcu. Co chamski ton wypowiedzi. Wyciągnij słomke z butów jak do mnie piszesz chamie nieskrobany.