Wpis z mikrobloga

@bibek-beback: nie koniecznie są również łąki gdzie się wypasa i tak to wygląda, bardzo widowiskowa jest droga z NS -> Limanowa przez Wysokie w ładny dzień widać szczyty tatr i takie własnie widoki, polany. Mi to troszkę już z powszedniało, lecz widzę czasami zatrzymujących się ludzi w zatoczkach autobusowych z rej z poza małopolski robiących zdjęcia okolicy wiec chyba wrażenie robi.
da radę tam rowerem pojeździć po tych ścieżkach?

@ciasteczkowy_otwur: Jak ktoś ma zacięcie to da. Przewyższenia są spore bo te pagóry mają po 2000 m.

Uwielbiam góry, ale nigdy nie mogłem zrozumieć, co to za przyjemność chodzić z całym wielkim plecakiem?

@Serrrek: Wolność. Śpię tam gdzie mnie noc zastanie, nie muszę nigdzie wracać itd. Na Ukrainie i w Rumunii wielu miejsc się nie zobaczy bez takiego właśnie łażenia bo odległości
Mnie zawsze dobija brak prysznicu :(


@mudmen: Ja nie mam problemu. Do ujemnych temperatur, zimna woda z potoków jest super. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak sprawa kleszczy wygląda? Dużo tego robactwa?


@dyzenteria: Rzadko jeżdżę w lecie, ale jednego roku łaziłem po polskich Bieszczadach i kleszczy masa, po czym przeskoczyłem na Bieszczady ukraińskie i żadnego nie spotkałem. Mam swoją teorię, że ich liczba zależy od ilości