Wpis z mikrobloga

Jak wygląda podpisanie umowy przy kurierze? Przyjeżdza, zapraszam go do domu, sprawdza dokument tożsamości, pozniej czytam umowe, podpisuję ją, oddaję mu jeden egzemplarz, on mi przekazuje karte, zegnamy sie i to tyle? on caly czas stoi/siedzi i sie nam przyglada? proponowaliscie mu kiedys jakas kawe/herbate? :D

W ogóle jak u Was to wyglądało? jestem bardzo ciekawa :D

  • 8
  • Odpowiedz
@limaker: Przyjeżdża kurier, sprawdza dowód tożsamości, daje umowę do podpisania, Ty albo podpisujesz albo nie (o ile to nie jakiś "specjalny" kurier od umów, to nie ma mowy, żeby czekał aż przeczytasz) i odjeżdża. Całość trwa chwilę. Kartę bank przesyła pocztą później, jak już trafi do nich podpisana przez Ciebie umowa, bo przecież nie mają pewności, czy ją podpiszesz.
  • Odpowiedz
@limaker nasz kurier nie przekazuje karty wraz z umową. Tę wysyłamy osobno. Wzór umowy możesz sprawdzić jeszcze przed wizytą kuriera. Znajdziesz go na naszej stronie: https://www.mbank.pl/pdf/przydatne-dokumenty/rachunki-indywidualne/wzor-umowy-o-prowadzenie-bankowych-rachunkow-oszczednosciowo-rozliczeniowych.pdf Zakładamy, że piszesz o koncie osobistym. Jeden egzemplarz umowy zostaje dla Ciebie, drugi wraca do banku. Jeśli zaproponujesz kurierowi kawę/herbatę to na pewno będzie mile zaskoczony ;)
  • Odpowiedz
@limaker: Nie musisz czytać przy nim, masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy, więc możesz spokojnie czytać po odjeździe kuriera.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: PKO BP potrafi wydać kartę debetową i wysłać wraz z umową. Sam parę miesięcy temu zakładałem konto w tym banku i dostałem w paczce kartę i umowę, a umowę podpisaną zabrał ze sobą w specjalnej kopercie. mBank ucz się od dużych, bo miałem was na uwadze, lecz rozsądek powiedział że idę do PKO
  • Odpowiedz