Wpis z mikrobloga

@balrog84: no jak każde inne, zmieniam maila czy tam resztę jak trzeba, ewentualnie oddaje razem z mailem i muszę usunąć steamguarda z telefonu, jakieś tam inne #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Narkan: Proboje to konto sprzedać na grupach na fb i na forach gdzie jest trochę, a nieważne co bo jeszcze hejt poleci. Ale w każdym razie tylko na wykopie każdy podchodzi do każdego jak do złodzieja, każdy napisze sposób jak można kogoś okraść, każdy wie jak można odzyskać konto, rzecz, co kolwiek jak się sprzeda.. Ciekawe bardzo, ale to pewnie kwestia tego że każdy jest tutaj uczciwy bo ma kolor
  • Odpowiedz
@kajdukgg: ale rozumiesz że mało kto bez 100% gwarancji, której dać nie możesz, nie kupi tego konta? Chociaż wiadomo, znajdują się głupcy pokroju tych co wysyłają hajs za wysyłke z olx. To nie jest hejt, twoje konto rób co chcesz, piszę tylko jak sytuacja wygląda z mojej strony.
  • Odpowiedz
@Narkan: a ja piszę że na żadnym forum nie znajdę tyle osób które się #!$%@? i piszą głupoty typu jesteś zielonka, usuń konto, oszust i #!$%@? wie co jeszcze jak nawet słowa nie zamienili. Nie mówie o Tobie a o mniejszości zapewne tutaj ale jednak i tak jest najwięcej idiotow.
  • Odpowiedz
@kajdukgg: Otrzymałeś raptem 2 posty, powiedzmy nie związane bezpośrednio z ofertą. Ja zadałem najzwyklejsze pytanie, gdyż po prostu nie wiem, czy da się taką sprzedaż zrealizować tak, aby obie strony miały gwarancję i święty spokój.

Jak widzę tego typu ogłoszenie np. na wykopie (czyli nie serwisie aukcyjnym czy z ogłoszeniami) to zapala mi się czerwona lampka. Nie chciałbym dać się oszukać, tym bardziej jakiemuś gimbusowi (to nie do Ciebie oczywiście),
  • Odpowiedz
@balrog84: Ja rozumiem, ale nie róbmy z konta za które chce 30 złoty takich dymow.

Otrzymałem duzo więcej bezsensownych komentarzy tutaj że jestem oszustem, że konto mniej/więcej warte że mam #!$%@? i cholera wie co jeszcze.

To że w csa graja takie osoby jakie grają nie znaczy że każdy użytkownik steama to 13 letni cwaniak.

Wiem że na wykopie jest dużo pomocnych, miłych i mądrych ludzi, ale jest też masa
  • Odpowiedz