Wpis z mikrobloga

@Boros: Najlepiej duże sieciówki jak intercars itd. sam ostatnio szukałem zimówek i ceny są raczej wysokie, lepiej poczekać do września/listopada. Przesyłka tylko kurierska, opony raczej łatwo sprawdzić wystarczy nożyk żeby rozciąć strecz przy kurierze
@Boros: Ja dopiero co kupowałem letnie na oponyialufelgi.pl, przycebuliłem na tym na tym 150 zł w stosunku do okolicznych stacjonarnych, przesyłka darmowa i błyskawiczna - od zamówieni do doręczenia poniżej 48h. W dodatku opony produkcja 2018. Na zimówki teraz tam są wyprzedaże więc powinieneś dostać upatrzone opony w dobrej cenie.
@Boros: Jak nie musisz kupować teraz to można poczekać. Ja jak z 3 lata temu kupowałem zimówki to kupowałem właśnie jesienią w szczycie sezonu i to też w sumie w sensownej cenie. Poza sezonem były może ~100-150 zł na komplecie tańsze więc nie wiem czy gra warta świeczki. Kupowałem wtedy na oponafelga.pl

@Zborzowy_Wykopek: Dlatego nie polecam sieciówek, bo internetowe sklepy mają większe przeceny na zimówki w lecie i letnie w
@chwed: Mnie interesuje rozmiar 175/65/14 lub 195/50/15 ale ceny zaczynają się odpowiednio od 190zł za mniejszy rozmiar i 230 za ten wiekszy tymczasem letnie wyrwałem za 183zł sztuka(195/50) więc teraz jest raczej drogo nie wiem gdzie te przeceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)