Wpis z mikrobloga

Serio na prawdę ktoś uważa, że to co się dzieje teraz na btc oznacza, ostatni moment przed rozpoczęciem się prawdziwej paniki ? Bo ja widzę, że ci którzy kupili przy 9k> jeżeli mieli spanikować to już spanikowali, i obecnie mamy moment gdzie ostatnie słabe rączki się wyprzedają ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bitcoin
  • 19
  • Odpowiedz
Bo ja widzę, że ci którzy kupili przy 9k> jeżeli mieli spanikować to już spanikowali, i obecnie mamy moment gdzie ostatnie słabe rączki się wyprzedają


@DzikiNick: Spójrz szerzej i popatrz gdzie był największy wolumen, czyli po jakich cenach ludzie najwięcej kupili.
Właściwe obecną sytuacje możesz analizować od dużej zielonej szpili z 12 kwietnia, gdzie momentalnie pojawiły się głosy o bull-runie i mocne obroty. Widać też dokładnie gdzie pojawiła się mocne
d.....y - > Bo ja widzę, że ci którzy kupili przy 9k> jeżeli mieli spanikować to już ...

źródło: comment_qVOURn9VkS4nBUuufL8sOHcCwnaiSjsg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DzikiNick: Dokładnie, możliwe że też kupił ktoś większy i teraz trzyma obecny poziom. Bo jak widać mimo że jest od kilku dni cegiełka po cegiełce rozbierany to jeszcze trzyma. Dlatego też wiele analiz pokazuje obecny moment jako taki trochę punkt zwrotny, a w którą stronę szala się przewali to kogo spytasz ma inna odpowiedź.
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: ja wwiem co się stanie, co nie znaczy, że chwilowo (dzień maks 2) nie przebijemy 7900-7800, ale jest to już bardzo mało prawdopodobne dlatego dopiero teraz wyskakuję z tekstami podobnymi do tych od Amelka, z tą różnicą, że on uaktywnił sie trochę za wcześnie i teraz znowy czeka na 7,5k xd
  • Odpowiedz
@DzikiNick: Dużo osób jest bullish i woła moon, predykcje po 50k i 100k do końca roku mimo ze BTC osiagnal nawet 50% swojego ATH. Idealny moment na exit pump i wyładowanie się w optymistów, ktorzy potem spanikowani będą sprzedawac w dolkach

  • Odpowiedz
@Smule: ludzie nie bardzo rozumieją, że to nie tylko na wzrostach się zarabia a trend spadkowy dla profesjonalnych graczy jest może nawet bardziej owocny ponieważ trwa dłużej. Szortują oni ile się da a na końcu odkupują na dnie i zabawa zaczyna się od nowa.
  • Odpowiedz
@Smule: dokładnie tak powinno każdemu zależeć na tym samym ale większość podnieca się tylko wzrostami a spadki uważają za coś złego zamiast błogosławić je. Im dłuższe spadki tym następna bańka większa.
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Nie w krypto.

Ruch +200-300% złapać o wiele łatwiej niż trafić dobrze spadek -50% -70%, a na pierwszym zarabiasz o wiele więcej. Szorty są mało zyskowne, dla przykładu, żeby podwoić kasę (w dolarach) na dźwigni x3 potrzebujesz ruchu o 50-60%. Na BTC taki ruch może trwać miesiącami.

Jedynym sensem szortów jest moim zdaniem liczenie zysku w BTC nie w USD, bo wtedy faktycznie profit (jeśli to BTC potem sobie
  • Odpowiedz