Wpis z mikrobloga

#neuropa #heheszki #polityka #polska #4konserwy #bekazlewactwa #marszwolnosci

Obejrzycie sobie tych demonstrantów https://www.youtube.com/watch?v=PG52CTZESks XD Beka nieziemska. Stare baby. Argumenty typu "spójrz w lustro", "nie, bo nie", itp. Na pytanie jakie prawa PIS łamie nic nie potrafią powiedzieć. Ludzie, jeżeli reprezentujecie taki poziom to nie bierzcie się za demonstracje, bo tylko wzmacnianie bolszewików z PIS. Obejrzałem to i chociaż jestem wrogiem PIS to właśnie siedzę #!$%@? na tych capów z demonstracji. Nikt tam nie mówi o podatkach, o socjalizmie PIS - żadnego sprzeciwu przeciwko budowaniu komuny. Oni tam protestują, bo zwyczajnie po Januszowemu nie lubią osób z PIS i tyle - nie ma żadnej treści.

Porażka.
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Dawidino: Pytanie na ile reprezentatywna jest ta grupa w stosunku do wszystkich uczestników. Sądząc po obiektywiźmie pana redaktora wybrał najgorszych. Ale od razu mówię że materiału nie oglądałem, tylko pierwszą minutę i wyłączyłem przez zadufanie tego gościa.
  • Odpowiedz
@Dawidino: następny pisowiec. Oglądasz ten syf wrealu i po tym oceniasz opozycyjną demonstrację. Sam mógłbym wyjść z mikrofonem i znaleźć najbardziej skrajnych ludzi których przedstawił bym przed kamerami przeplatając z opłaconymi trollami jak ci w 7.45min.
  • Odpowiedz
@Dawidino: nawet byłmoment refleksji i jakiś gość stwierdził, że i tak popiera PO pomimo iż nie mająprogramu ale apeluje by stworzyć program bo to bez sensu by opierać się na antypisie.

A na koniec zbulwił logike stwierdzając, że czeka na oferte dla wyborców antypisowskich xD czyli de facto potwierdził, że nei ma co sie wysilać z budowaniem oferty dla nich bo on sie sam identyfikuje jako antypisowiec xD ergo opozycja może
  • Odpowiedz