Wpis z mikrobloga

Mireczki prawilne #rozdajo do oddania mam trymer/golarkę Philips OneBlade QP2520, kupiłem jakoś pół roku temu a użyłem może 5 razy, raz naładowałem na poczatku i nawet nie rozladowalem baterii więc prawie nówka, mam do niej ładowarkę, opakowanie i osłonkę na ostrze, ogólnie na reklamie wyglądało lepiej więc to mnie skłoniło do zakupu jednak to nie dla mnie, dwa razy ogoliłem mordę i dwa razy jaja i raz rowa. Jak znajdę paragon to też dorzucę w razie gwarancji Zielonki dupa cicho. Losowanie dzisiaj o 20 Wysyłka na mój koszt
K.....G - Mireczki prawilne #rozdajo do oddania mam trymer/golarkę Philips OneBlade Q...

źródło: comment_sLi6xMGFEx8gr05T6YlRaZ1U5g7yH9X7.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@KamDG: o mirku, nigdy w życiu, to jest takie ścierwo nawet się nie umywa do veetu. Tak on jest dla kobiet, ale po 10 min wystarczy że przelecę prysznicem ewentualnie szpachelką i wszystko samo leci. A to stosowałem raz i, nie dość że połowa włosów nie wypadła to jeszcze później mi wyskoczyły jakieś krostki, które co prawda zniknęły po kilku dniach ale jednak.

Btw, ja w rossmanie biorę parę paczek
  • Odpowiedz
  • 1
@KamDG: spoko, pewnie golił sobie jaja a teraz jakiś mirek będzie tym golić swój gówno zarost xD


Widać że nawet nie przeczytałeś, nie tylko jaja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KamDG: dostałem od żony pod choinkę - straszne gówno. Jako trymer i do golenia na prawie gładko - nawet niech będzie, ale jako maszynka do strzyżenia na milimetry to badziew.

Przynajmniej jaja goli nieźle, potwierdzam.
  • Odpowiedz