Wpis z mikrobloga

@AthleticsPrusice: Ja mam 12/17 (nie wiem jakim cudem). Nienawidzę jej łapać, nie umiem w nią rzucać, nie mogę dorzucić do niej w ogóle, rzucam najdalej jak potrafię i trafiam ją w nogi, więc zacząłem ustawiać kółko na nice'a, żeby dostawać jakiegokolwiek bonusa i niech się dzieje wola nieba, co się złapie, to się złapie.
  • Odpowiedz
@Dryblas: wyjątkowo lepiej mi się łapie ją na drugim telefonie, Samsungu który ma większy wyświetlacz. Ogólnie na IPhone tez nie na tragedii. Na 9 kulek trafiłem 4x exellent, 2 great i 3 farfocel.
Po prostu pech..
Zobaczymy czy wprowadza ten mnożnik jak trafisz exellent to w następnej kulce będziesz miał większa szanse na złapanie.
Ogólnie wkurza mnie to, że w grze jest critical nad którym nie masz żadnej kontroli.
Los decyduje..
  • Odpowiedz
@AthleticsPrusice: ja dzisiaj łapałem dwie, na ~18 kulek miałem 1 greata, 10 niceów i reszta farfocle, greata trafiłem bo rzuciłem późno i zaczęła jakoś dziwnie opadać

no i beka, bo obie złapałem (zboostowane 93% obie), jedną criticalem, drugą na nice - to wszystko RNG ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@AthleticsPrusice ja za pierwszym razem jak była Lubią miałem 2/3. Najlepszy współczynnik wśród wszystkich legend ;) teraz jeszcze nie miałem okazji. Mam nadzieję, że będzie podobnie ;)
  • Odpowiedz