Wpis z mikrobloga

Gdzie dla Was się kończą granice? Bo dla mnie zabawne jest to jak menelica wyzwie od czasu do czasu Jacka, ale to co się teraz dzieje to jest już karalne... To zwykłe znęcanie się nad drugim człowiekiem. Jestem pewna, że prędzej czy później dojdzie do tego, że Jacek się targnie na swoje życie... i to skutecznie. A Ty gruba łajzo i twoja matka menelica bekniecie za to pierwsi...
#danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@Gently on to chyba ma gdzieś. Może nawet mu to odpowiada. Przecież od razu widać, że hha jest psychicznie chora. Może sobie #!$%@?, ale nie jest zdolna do czegoś gorszego.
  • Odpowiedz
@kacperinjo: Mnie dziwi tylko jedno, że ciągle tam jest policja, wszyscy niby ich oglądają a menelica nietykalna i święta... jest tyle materiału w necie na to, co ona robi Jacy, że aż mnie dziwi, że jeszcze nikt tego nie zgłosił odpowiednim służbom
  • Odpowiedz
@kacperinjo: a jakie on ma wyjście? Nie ma dokąd pójść, nie ma pieniędzy... kiedyś pracował i utrzymywał menelicę a dziś dzięki grubemu jest zwykłym pijakiem. Poza tym już kiedyś na streamie jej liścia strzelił, aż jej łep odskoczył, także wierzę w to, że poza kamerami menelica jest tam wyjaśniana porządnie :)
  • Odpowiedz
@Valerian: Jaca jest normalnym facetem, goha mu nie daje to ogląda się za innymi... nie trzeba być żadnym naukowcem by to stwierdzić... żaden facet nie zdradzi baby, jeśli ma zaspokojone wszelkie potrzeby życiowe... Jaca jest zdrowym facetem :)
  • Odpowiedz
@Valerian: Myślę, że współczesna młodzież robi jeszcze gorsze rzeczy i jest to dla nich normalne... Chodzi mi o to, że Jaca ma zwykłe męskie odruchy niezaspokojonego samca :P
  • Odpowiedz
@Gently: dla dzieci z yt wszystko będzie normalne, co to za argument, nie widziałem jeszcze by ktoś oprócz jacy miał takie odruchy zwierzęce, lepiej przyznaj się, że cie to kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz