Wpis z mikrobloga

Pytanko do korzystających z Visual Studio Code - szukam rozszerzenia, które pozwoli łączyć się przez SFTP i będzie sprawdzało wersję pliku na serwerze przed zapisem - jeśli ktoś inny zmodyfikował plik na serwerze żebym o tym wiedział w chwili próby zapisu...
#visualstudiocode
  • 8
@Brother_of_Steel: Teoretycznie są jakieś dodatki do synchronizacji. Używamy Dreamweavera, on powiadamia w razie czego daje znać, że plik na serwerze został zmieniony i nie pozwala nadpisać... A GIT'a nie potrafię przeforsować u nas w firmie :-(
@husky83 nie jestem ogarnięty za bardzo w tym temacie ale może Azure ma jakieś rozwiązania, które mogą w tym pomóc.

BTW. Dlaczego Twoja firma nie chce używać gita? Tak z ciekawości pytam bo nie mogę znaleźć sensownych argumentów na nie.
Tak z ciekawości pytam bo nie mogę znaleźć sensownych argumentów na nie.


@david_luiz: ja też nie :-) Nie bo nie, bo tak powiedziałem ja i władca - Pan Dyrektor. No w zasadzie nie dyrektor, ale to najmniej ważne, bez żadnych konkretnych argumentów - 'nie bo nie', czemu przytakują "Senior Developerzy", którzy seniorami są z racji wieku a nie umiejętności. Po prostu im się nie chce uczyć niczego nowego, więc są przeciwni