Wpis z mikrobloga

#nootropy #adrafinil
Jak przyjmować najlepiej adrafinil w proszku? Rozpuścić w wodzie, kupić sobie puste kapsułki w aptece, czy jeszcze jakoś inaczej?

Drugie pytanie - dostałem z paczką łyżeczkę rozmiaru połowy ziarnka grochu. Nie walnęli się? W mailu napisali że dołączają łyżkę na ~120-130mg. Mam wrażenie że jest trochę mała.
  • 21
  • Odpowiedz
@DaneOsobowe: Adrafinil musi być przekształcony w wątrobie do modafinilu. Jego biodostępność jest dość wysoka, nie ma potrzeby używania go pod językiem. Edit: co więcej stosowanie go pod językiem może powodować podrażnienia, zaobserwowałem to przy stricte blado-różowych sortach.
  • Odpowiedz
A tak jeszcze przy okazji zapytam - mieliście do czynienia z adrafinilem z brain bricks? taki właśnie kupiłem, zastanawiam się czy jest dobry jakościowo, bo gdzieś na wykopie wyczytałem historię jakiegoś gościa, który kupił z tego samego sklepu co ja i na niego nie działało do póki nie wrzucił ponad 1g :P
  • Odpowiedz
zaraz bede przyjmował pierwszą dawkę, jak kogoś to interesuje to mogę pisać czy działa i jak

BTW, jedna mała puszka energetyka nie powinna zakłucić działania, prawda? Z tego co wiem kawa obniża wchłanianie w układzie pokarmowym, ale to chyba raczej wina garbników niż kofeiny, a tych w energetykach nie ma
@PilotPirx: @MistrzowskaAnaliza:
  • Odpowiedz
@PilotPirx: tak, dokładnie! Czułem bliżej nieokreślone coś w okolicach wątroby, ni to ból, ni to ucisk, chyba trochę przypominało "jeżdżenie" w jelitach. Raczej bliżej 30 minut niż godziny po. Trwało chwilę po czym ustąpiło. Za drugim razem podobnie ale słabiej.

Za pierwszym razem bez posiłku, za drugim razem około godzinę po zjedzeniu kilku kanapek z serem, parówki i kabanosa :P
  • Odpowiedz
@nielegalny_imigrant:

coś w okolicach wątroby

To w okolicach czy w samej wątrobie?
Nie wiesz gdzie masz wątrobę? To Ty nigdy alko nie piłeś!? ;P

Jeśli to była jednak wątroba to na moje oko mogli Cię nie oszukać. W sensie to nie była sama mąka. :) Spróbuj po nie przespanej nocy lub słabo przespanej na czczo.

Jakieś zadania dzisiaj miałeś wymagające szczególnego skupienia?
  • Odpowiedz
@PilotPirx: Wiem gdzie jest wątroba ale to nie znaczy że jestem w stanie powiązać ze 100% pewnością jakieś niewyraźne odczucie z danym organem, tym bardziej że wątroba sąsiaduje z wieloma innymi organami, dlatego napisałem, że w okolicach. Natomiast wydaje mi się na 99% pewne, że to wątroba z innego względu - uczucie wystąpiła niedługo po przyjęciu adrafinilu i to dwukrotnie.

Co do zadań - programowałem sobie. Po przemyśleniu doszedłem do wniosku,
  • Odpowiedz