Wpis z mikrobloga

@sakfa: Jakby patrzeć na wykres ceny względem BTC od dnia wypłaty ICO na portfele do dziś to wzrosło dopiero nieco ponad 100%. Nie spadało w i istotny sposób. ETN jeszcze nie jest dostępne na istotnej giełdzie poza Cryptopia. Jak tylko to wejdzie na jakieś Bittrexa czy Binance to będzie pompa solidna. U mnie ETN stanowi ponad 6% całego kapitału. Ani myślę sprzedać. Jak wzrośnie do 0.00002 BTC to mogę sprzedać pierwszą
d.....r - @sakfa: Jakby patrzeć na wykres ceny względem BTC od dnia wypłaty ICO na po...

źródło: comment_9ryFVf5PefzbDkGMDZkrvdFysTTAFEMl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@drakkar: no ja się zastanawiam czy nie będzie jakiejś mega pompy jak już łaskawie włączą mobile mining. I tak uważam że to będzie nic nie warte, ale ważne żeby rynek się tym podjarał i zrobiło się trochę szumu.

Plus jakoś 2 tygodnie temu skokowo wzrosło difficulty, hash rate sieci wzrósł z ok. 200MH na 330MH. Ktoś te koparki włączył, jeżeli nie sprzedaje na bieżąco to zapewne siedzi teraz na ETN wartym
  • Odpowiedz
jak już łaskawie włączą mobile mining. I tak uważam że to będzie nic nie warte


@sakfa: w pełni się zgadzam. Szkoda baterii na kopanie na smartfonie. Fajnie to wyglądało na white paperze ale po tym jak różnej maści górnicy się na to rzucili stwarzając sporą konkurencję to już nie ma sensu. Tylko skoro to główny wyróżnik tego projektu to co powinien zrobić zespół rozwijający ETN? Trochę przypał (
  • Odpowiedz