Wpis z mikrobloga

#ps3 #ps4 #xboxone #xbox360

Chce zakupic jakas konsole z dwoma padami. Sluzyc mi bedzie jedynie sporadycznie do grania kiedy to z kumplami będę urządzal libacje alkoholowe. Ogólnie to jestem #pcmasterrace więc jakość mnie nie interesuje ale chce kupić coś wzglednie dobrego. I tu pytanie. Szukac ps3/xbox 360 używanego czy dolozyc i kupić nowe ps4/xbox one?
  • 22
  • Odpowiedz
@irmscherqp zależy, w jakie gry będziesz chciał grać, bo np. taka FIFA18 inaczej wygląda na X360 a inaczej na XO (ten sam tytuł, inne generacje konsol). Moim zdaniem, warto dołożyć trochę więcej i mieć możliwość grania w najnowsze gry, zwłaszcza, że np. XOne chodzi obecnie już poniżej 800 zł + wsparcie do części gier z X360. Nie powiem Ci jak w przypadku PSa, bo nie jestem obeznany.
  • Odpowiedz
  • 0
@adik311 fifa jakas ewentualnie wyścigowa. No wlasnie zarowno ps3 jak i 360 mialy swoje premiery w okolicy 2007 r więc trochę wiekowe konsole... poniżej 800 zl to raczej z jednym padem.
  • Odpowiedz
@irmscherqp: jak grasz na PC, to sens w konsoli szczegolnie xbox jest mniejszy, to samo wszystko masz na PC, mozesz kupic 2 pady i PC pod telewizor. PS4 kilka exlusive gier i sporo azjatyckich jrpgów, jak jestes fanem to ok, ale na imprezy raczej te gry sie nie nadają :D Moze Nintendo Switch byłby lepszy, ma jakies kilka gier typowo na kilka osób. Jak koniecznie konsola i gry typu fifa, forza
  • Odpowiedz