Wpis z mikrobloga

@Wypoks: Grubasy tylko czekaj jak teraz wejdziecie, moim zdaniem moze byc sell the news 10 grudnia, duzo mahlojek, mialy byc pierw pisali ze 10 beda, potem sprostowanie ze 19 jednak a ostatnio znowu ze 10, testują rynek, to nie sa glupi ludzie zeby sie pomylic z okreslaniem daty wejscia futursow, myslicie ze tam debile pracują?
@Wypoks: Kupować na tych poziomach? Serio ? Ludzie wykażcie odrobinę rozsądku i odpuście kupowanie na FOMO gdy kurs #!$%@? 30% dziennie. BTC wam nie odleci a przy takich wzrostach jebnięcie jest pewne

To nie działa tak że jak za tydzień wchodzą kontrakty to teraz kurs będzie codziennie rósł o 30% dziennie a po wejściu kontraktów jeszcze Wam banksterka podpompuje ...
@Wypoks: O ile to nie koncowka banki :) topa nie wołam ale jak kurs przy takiej kapitalizacji rozpedza sie i rosnie po 30% dziennie to koniec jest blisko

Mempool #!$%@?, kazda gielda idzie własną drogą... idealny momencik na pekniecie :D

ja jestem fanem kupowania jak spada jak leciał na 3k i 5500 to spamowalem kupowac kupowac... ale ludzie nie teraz jak tak rosnie :D