Wpis z mikrobloga

Mam smok stick V8. Wczoraj strasznie zacząłem czuć watę. Rozebrałem grzałkę wyjąłem starą (wyglądała na dosyć czarną), zarzuciłem nowa, nasączyłem liquidem. Skręciłem wszytko i było spoko przez chwilę. Późnej znów smak spalenizny, cztery mignięcia. Powtórzyłem czynność i dalej to samo. Co zrobiłem nie tak? Wychodzi coś jakby grzałka nie łączyła, chociaż początkowo żadnych problemów, chmurzyło bardzo dobrze. #epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@mapelko No właśnie zbieram się do zakupienia czegoś na swoje grzałki, myślałem żeby na fasttech.com kupić (często tu wspominanym).Gdzie lepiej? Btw udało się ogarnąć te grzałeczkę także na najbliższe dni będzie (:
  • Odpowiedz
@maciegdrill: kup samo rba do tfv8 big baby i właduj, a jak już coś mocniejszego to combo rdta tylko kup jeszcze mocniejszy dół, znajomemu kupilem wlasnie do sticka v8 rba i skrecilem grzalke z nichrome 0,4mm, ale usta się mu ucieszyły, chodzi bardzo fajnie
  • Odpowiedz
@maciegdrill: jak kupujesz rba to na edymie, uwierz mi lepiej wyjdzie niz za troche mniej złociszy na fasttechu, nie bedziesz musial czekac 2 miesiace przy rejestrowanej, tylko pamietaj dokup jeszcze szkielko dluzsze do rba do big baby v8
  • Odpowiedz