Wpis z mikrobloga

@krisip: cena przesadzona o jakieś 200 zł. Poprzedni model jest tańszy, a imo niewiele odbiega od G5s:

- 16GB wbudowanej pamięci vs 32GB w G5s
- Android 7.0 po wyjęciu z pudełka vs 7.1.1 w G5s
- oba modele mają ten sam procesor, czyli Snapdragon 430 (w G5s mogli pokusić się na SD435)
- 5" vs 5.2"
  • Odpowiedz
@henkgreen: mam go od poniedziałku i jest bardzo spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby miał NFC miałby większe branie. Czysty Android robi robotę (po uruchomieniu pobrał aktualizację o wadze 1GB z poprawkami zabezpieczeń na październik), bateria rokuje dobrze, być może będzie jak w S7 Edge (przez noc nie spadł mi ani jeden % naładowania, po obudzeniu się miałem nadal 100%). Z LTE nie ma problemu, słuchawki
  • Odpowiedz
@dajpandolara: Byłem już zdecydowany właśnie na A1 ale zniechęca właśnie ten brak NFC bo to super wygodna sprawa, i tak kombinuje czy może właśnie nie Moto G5 plus (podobno miewa problemy z głośnikiem - słabo słychać rozmówcę i dzwięk wydaje się "metaliczny") a Moto Z Play to dodatkowe 500zł.

Nie masz problemu z syczącym dźwiękiem ?
  • Odpowiedz
Nie masz problemu z syczącym dźwiękiem ?


I tak i nie - na Pistonach syczało jak nic nie odtwarzałem, a na Creative JAM nic nie syczy. Widziałem ten temat i coś wspominali o impedancji słuchawek. Może to jest decydentem, ale nie wiem - niestety nie mam innych słuchawek by to sprawdzić.

i czy dostał już aktualizację za październik ?


@henkgreen: jeżeli chodzi o poprawki zabezpieczeń - tak. Przed aktualizacją były
d.....a - > Nie masz problemu z syczącym dźwiękiem ?

I tak i nie - na Pistonach sy...

źródło: comment_sOu0cttVBOHrxgT9Gf0FWAQqCa4EunpV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@henkgreen: na razie nie mam, ale planuję kupić. Mi się nie wyślizguje, ale pewnie przez to, że wciąż mam naklejkę z tyłu i palce z tyłu mi się nie ślizgają, nie ściągałem jej. xD W porównaniu do szklanych telefonów (S6 i S7 Edge, które wcześniej używałem jest lepiej). Przyzwyczaiłem się do etui, więc "goły" Mi A1 to tak średnio leży mi w ręce, jest to dość smukły telefon.

Mam na oku dwa modele etui:
1. http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-xiaomi-mi-a1-5x-folia-i6988376697.html
2.
  • Odpowiedz