Wpis z mikrobloga

@Trae: @P0kahontaz: Nawet jeśli w przypadku kontuzji część kontraktu nie będzie sie liczyć do salary to pewnie i tak wciąż będzie to jakieś 10-12 milionów gwarantowane. Mając Jojo na takim kontrakcie choćby miał nie zagrać do końca życia juz ani razu to i tak go nie zwolnią bo jest zbyt dobry i "no bo może będzie zdrowy" wiec 5 lat ciągle zajmuje kasę której na kogoś z paczki fultz/simmons/saric zabraknie
  • Odpowiedz
Sixers ma core na rookie kontraktach, zadnego wielkiego nazwiska nie beda podpisywac tak czy siak wiec miejsca maja od #!$%@? i nic dziwnego ze ryzykują Embidem

Jeszcze odszczekacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dostaliście skrawek informacji, a poruszenie większe, niż w przenosinach KD do GSW xD Zdrowy Embiid jest franchise playerem, najlepszym graczem Sixers, jest Procesem, jest najważniejszym elementem tej układanki i kimś bez kogo to wszystko nie ma znaczenia. Sixers bez Embiida byli w zeszłym sezonie najgorszą drużyną ligi, z najgorszą defensywą, Sixers z Embiidem byli drużyną playoffową z najlepszą defensywą w NBA.

Oczywiście jestem ciekawy jakie to szczegóły, ale fakty są takie, że
WojtASR - Dostaliście skrawek informacji, a poruszenie większe, niż w przenosinach KD...

źródło: comment_PTYvHlu6KAlNyfWgHG3o6RM33ashif9C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: otóż to, to jest podobno najbardziej złożony kontrakt ever w NBA. Poczekajmy na szczegóły i wtedy bedzie można powiedzieć czy to #!$%@?. Tez uważam ze ryzyko jest olbrzymie bo maja teraz Joela w salary na najbliższe sześć sezonów, ale moze cos jest niegwarantowane...
  • Odpowiedz
@supersucker: sporo nie jest gwarantowane, generalnie na dniach dowiemy się co dokładnie zakłada jego kontrakt. No i since day 1, było wiadomo, że Sixers z Embiidem ryzykują, i Sixers te ryzyko podjęli świadomie. Gdyby chodziło tylko i wyłącznie o talent, to Jojo poszedłby w tamtym drafcie z jedynką. Przed draftem prognozowano to jakie ryzyko ma poszczególny gracz na bycie kontuzjogennym i Embiid w skali 1-5, gdzie piątka to najwyższa ocena, dostał
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Czyli teoretycznie wraz z przedłużeniem kogoś z grona Simmons/Saric/Fultz cudownie ozdrowiały Embiid po 4 latach siedzenia na trybunach gra w sezonie np. tylko 40 gier żeby salary sie domykało-legitnie w #!$%@? sie zapowiada Proces.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Liczba rozegranych gier w sezonie raczej będzie podstawą tego "najbardziej złożonego w historii" kontraktu. Simmons/Fultz/Saric na sto procent będą chcieli maxa wiec gdzieś ten hajs trzeba będzie szukać, nawet GSW ucina lekko kontrakty zeby utrzymać core więc ja nie widze nic dziwnego w kpieniu z idiotycznych decyzji 76's
  • Odpowiedz
@Bobeusz: No ale przecież Embiid nie będzie sadzany na ławie po to, żeby mu nie płacić, jak Ty to sobie wyobrażasz? xD

Przecież nie wiadomo czy Sarić będzie w Sixers do końca tego sezonu, a Ty już się boisz o jego niedoszłego maxa xD - btw. pierwszy raz słyszę o maxie Saricia - w tej chwili na pewno nikt by mu maxa nie dał.

Myślę, że kpienie z decyzji, z którymi
  • Odpowiedz
@Bobeusz: Ale ogarnij to o czym pisałem wcześniej - kto ma lepszy ogląd sytuacji - Sixers, którzy od ponad trzech lat mają do niego dostęp, czy niedzielni fani?

Oczywiście, że się nie dogadamy, bo upside Embiida jest powodem, dla którego wybrano go w drafcie, i jest powodem, dla którego teraz został przedłużony. Zrozum w końcu, że Sixers nie interesuje bycie Utah Jazz, czy Toronto Craptors - z całym szacunkiem dla tych
  • Odpowiedz
@Bobeusz: Sprawdziłeś chociaz jak wyglada salary Sixers czy piszesz ogółem że max = zapchanie salary?
nie wciskają go do GSW czy Cavs z zapchanym salary tylko do Sixers, gdzie cały core ma jeszcze kilka lat rookie kontrakt i są w tej chwili bottom 3 ligi jesli chodzi o gwarantowane kontrakty

Tak więc ten max Embiida finansowo im przez najblizsze lata nie zagrozi
a martwić się będą za 3-4 lata jeśli Simmons
  • Odpowiedz