Wpis z mikrobloga

@bachus: Serio uwazasz, ze wykop jest wlasciweym miejscem na zadawanie takich pytan? Nie lepiej jest poczytac na wyspecjalizowanych forach? Myslisz, ze siedzi tu miarodajna grupa ksiegowych, ktorzy dadza ci wiarygodna odpowiedz?
@bachus: Po pierwszym stopniu byłem zadowolony zarówno z jakości, jak i kompetencji. Obecnie jestem na drugim i niestety nie ma już tego zachwytu. Żałuję, że nie zorientowałem się przed zapisem, czy wykładowca z jedynki, prowadzi też dwójkę.
Uważam, że warto, ale dobrze by było zorientować się wcześniej, kto będzie prowadzącym i w miarę możliwości coś się o nim dowiedzieć.
Po pierwszym stopniu byłem zadowolony zarówno z jakości, jak i kompetencji. Obecnie jestem na drugim i niestety nie ma już tego zachwytu. Żałuję, że nie zorientowałem się przed zapisem, czy wykładowca z jedynki, prowadzi też dwójkę.

Uważam, że warto, ale dobrze by było zorientować się wcześniej, kto będzie prowadzącym i w miarę możliwości coś się o nim dowiedzieć.


@PanSzczur: Też właśnie czytałem, że wszystko zależy od wykładowcy. Z ciekawości... we Wrocławiu
@bachus: Tak, na Bema. Pierwszy stopień trwał 3 miesiące, 11 dni zajęć, 12-go egzamin. Co drugi weekend.
Na drugim stopniu jest już tego trochę więcej (24 dni), w tym wykłady z CIT, PIT, VAT i prawa, z odpowiednimi specjalistami.
Tak, na Bema. Pierwszy stopień trwał 3 miesiące, 11 dni zajęć, 12-go egzamin. Co drugi weekend.

Na drugim stopniu jest już tego trochę więcej (24 dni), w tym wykłady z CIT, PIT, VAT i prawa, z odpowiednimi specjalistami.


@PanSzczur: dzięki za pomoc, jakby co odezwę się na priva po szczegółny.