Wpis z mikrobloga

@kamien23: Uważam że to pytanie bezzasadne. Dlaczego? Bo od dawna aktor nie jest synonimem ulalowanego gogusia, tylko wręcz przeciwnie "filmowa morda" to taka charakterystyczna, zapamiętywalna, zazwyczaj z jakąś skazą lub wadą lub oryginalnymi rysami, a nie śliczne wymoczki (nie mówie o komediach romantycznych).
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: nie jest ładna. Ja np uważam, że Cara, która w tym zestawieniu wystąpiła nie powinna tu być. Może piękna nie jest ale brzydka też nie. I co zrobisz, że ktoś ma inny gust? No nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@chrominancja powiem Ci tajemnicę, ale prawie dla wszystkich ona jest bardzo atrakcyjna xD Ale rozumiem co masz na myśli bo dla większości ludzi pewnie Ariana Grande jest śliczna, A mnie mdli jak widzę jej ryj xd
  • Odpowiedz
@kamyczeq: no bywa. Choć mam wrażenie, że ludziom się podoba bo miała fajna rolę, a nie dlatego, że jest ładna. Nie ma tak naprawdę cech, które są uważane za atrakcyjne. Nie ma pełnych ust, małego noska, kobiecej, delikatnie zarysowanej szczęki, nie ma kości policzkowych, ma tylko zapadnięte policzki xD Do np Monici Bellucci to jej bardzo daleko ;>
  • Odpowiedz