Wpis z mikrobloga

#budownictwo czy jest tu ktos przygotowywujacy sie do egzaminu na uprawnienia na sesji jesiennej? bo mam jedno wazne, ale to zajebiscie wazne pytanie. Dlaczego w obecnie opublikowanym wykazie aktow prawnych zniknela kolumna z wymaganym zakresem ich znajomosci!? przeciez nikt nie bedzie wkuwal calego kpa czy kc
  • 11
  • Odpowiedz
@mor3nko Papiery złożyłem, zobaczmy czy zostaną rozpatrzone pozytywnie :)
Z czego się uczysz ma część ustna?
U mnie combo: wykonawcze i projektowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mor3nko: czy były na egzaminie pytania z innych branż z pozoru nie majace nic wspolnego z twoją np. bede zdawał egz. na upr specjalizacja ID - czy moge sie spodziewac pytan np. "z w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie." jeżeli tak ile procentowo ich było?
  • Odpowiedz
@mad_profesor: nie wiem czy pytasz o pisemny czy ustny ale jak o pisemny to były ale nie muszą :D w jakim procencie to ogólnie wynika chyba z proporcji z jakich zagadnień składa się egzamin :) rób próbne testy online to zobaczysz z jaką częstotliwością się trafiają :D
  • Odpowiedz
Dzięki. Pytałem o ustny. Zastanawiałem sie czy wszystkie przepisy wymagane dla mojej specjalności potraktować rowno czy tez przylozyc sie bardziej do przepisów bezpośrednio dotyczących mojej specjalności a pozostałe tylko ogolnie
  • Odpowiedz