Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
kupiłem odbiornik satelitarny z Linuxem "chiński" Dreambox DM800 SE
za $117.99 Dostawa DHL bez Vatu w 5 dni.
Odbiornik ma podwójne gniazdo kart dostępu, obsługuje dowolne systemy kodowania, oprogramowanie Enigma daje mu duże możliwości, od dzielenia się kartą z innym odbiornikiem po wiele pluginów jak IPTVplayer gdzie mamy takie usługi jak TVPVOD, Ipla, TVNplayer i kilkadziesiąt innych dzięki czemu można oglądać ulubione programy i filmy o dowolnej porze dnia i nocy.
Można też wysyłać z odbiornika stream dowolnego kanału, dzięki temu można na swoim smartfonie lub innym komputerze oglądać ulubiony program będąc poza domem.
Prezentacja podobnego odbiornika; https://www.youtube.com/watch?v=Wqlg_Zz_9Bc

Link bez refa

Aby nie przegapić recenzji sprzętów z Chin, kuponów, okazji i konkursów, to obserwuj tag #telchina , a także największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin - na forum są obecni przedstawiciele największych chińskich sklepów, tam zawsze znajdziesz najlepsze promocje i kupony zniżkowe.

Zapraszam też do grupy :
o zakupach w Chinach bez śmieciowych ofert za dolara

Oraz do nowej grupy z cebulami, kuponami i recenzjami towarów z najlepszych chińskich sklepów
https://www.facebook.com/groups/1617013738540194/ w grupie można dodawać własne znaleziska z refem

Testy, recenzje i nowości z Chin
fanpage telchina

#aliexpress #chinskiecuda #itemyzchin #gearbest
Pobierz telchina - Cześć Mirki,
 kupiłem odbiornik satelitarny z Linuxem "chiński" Dreambox ...
źródło: comment_kdWnV2v3gKpaAGiv27r61rlXUh4tOdsq.jpg
  • 15
@telchina: @corsten: @arturfartur: @breja: za około 100 USD już lepiej kupić dwugłowicową Zgemmę H.2S lub H.2H, zależnie jakiej konfiguracji głowic się potrzebuje. Nie dość że będzie ze 2 razy szybsze od tego Dreamboxa, to nie ma problemów z oprogramowaniem, bo w zasadzie wszystkie lepsze teamy wydają softy na Zgemmę. Ja polecam OpenPLi.
@telchina: Słabo, ten dekoder to poprzednia epoka. Ja się go pozbyłem ze 3 lata temu. Przechodziłem przez klony DM800, potem DM800SE. Nieciekawa sprawa dla laika, ja musiałem się naczytać na forach i kombinować z oprogramowaniem pod klony, bo oryginalne nie działa ot tak. Teraz wsparcia już nie ma dla klonów. Oryginały są za tanie.

Na chwilę obecną zainteresowanym mogę polecić VU+ Zero za 104 EUR (437 zł) z Amazon.de bądź Dreamboxa
Pierwszego 800SE kupiłem zaraz po premierze, mam też VU+ Solo 2 i kilka innych.
Kupując klona z kartą A8P instalujesz oryginlne softy i dostajesz aktualizacje automatycznie.

@MaTTiQ: