Wpis z mikrobloga

Posiadam Plush na kartę, potrzebowałem na szybko neta i włączyłem pakiet 0,5GB, potem wyczaiłem pakiet za 25zł rozmowy bez limitu sms, i 10GB internetu, to go włączyłem, o tym 0,5 GB zapomniałem, przypominałem sobie jak się końcówka miesiąca zbliżała i przychodził sms z przypomnieniem o tym pakiecie, raz go próbowałem kodem wyłączyć ale,
"Usługa chwilowo niedostępna skontaktuj się z BOK", no ok jakieś problemy mają, czasu nie było zapomniałem o pakiecie, kasa na pakiet poszła, i tak 2 miesiące, wczoraj znowu sms o który mi o tym przypomniał, dzisiaj mając chwilę stwierdziłem wyłączę ten pakiet.
Wbijam kod, kod przeszedł czekam na sms a tam że nie posiadam tego pakietu, jeszcze z 4 razy ciągle to samo, zacząłem szukać w necie a ok.

NIE TEN KOD, nie do tej taryfy, znalazłem prawidłowy, wbijam ten kod a tu "Usługa chwilowo niedostępna skontaktuj się z BOK" , że co jak ?
Wbijam kod inny i usługa działa, nie działa tylko jak chce wyłączyć ten pakiet, nosz kurde.
Telefon do BOK, a tam przechodzenie numerkami doszedłem do ustawień, nic do pakietów nie ma możliwości wyłączenia tutaj, w końcu delikatnie mówiąc mocno zdenerwowany, zacząłem wybierać takie numerki aby na pewno połączyć się z konsultantem mimo że wybory nie były związane z moją sytuacją.
Pani wyłączyła Pakiet.

Jak dla mnie jest jawne naciąganie ludzi na kasę, bo ilu będzie takich jak co sobie odpuszczą bo usługa niedostępna chwilowo.

#plus #plush #oszukujo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach