Wpis z mikrobloga

  • 2
Ile wytrzymaliście bez snu ale takich faktycznych godzin a nie na oko. Ja wstaję to zawsze włączam stoper z nadzieją że pobije rekord i raz to było 26 godzin.
  • 41
  • Odpowiedz
  • 1
@TomgTp wstyd się przyznać ale nie pracuje już w tej branży. Ponad 50h bez snu jako kierowca międzynarodowy. Trasa Madryt Bydgoszcz na Strzała i potem z Bydgoszczy do Łodzi
  • Odpowiedz
@TomgTp: Ponad 3 doby, w wieku 16 lat. Po około dwóch dobach przestaje czuć się zmęczenie i zaczynają pojawiać się drobne halucynacje jak np. uciekający po ścianie cień widoczny kątem oka, przy 3 dobach człowiek zaczyna tracić powoli kontakt ze światem i czynności które wykonywał automatyzują się do tego stopnia, że traci się kompletnie poczucie czasu. Najciekawsze jest to, że po ponad 70 godzinach wykonywania tej samej, jednej czynności, jak w
  • Odpowiedz
@TomgTp: 72h podczas trwania kawalerskiego kumpla we Lwowie. Mam 5 świadków na to i każdy potwierdzi że poniosla mnie fantazja. Chociaż przypuszczam dosypanie czegoś do drinka na tej pieprzonej Ukrainie bo przez 3 dni byłem wystrzelony w kosmos i nie kladlem się nawet do łóżka, wódka też nie dała mi rady.
  • Odpowiedz
@TomgTp około 50 godzin - oczywiście na wspomagaczach, a potem spałem dobę i źle się czułem kolejne 2. Po ponad 40 robię bez problemu jak wstaje rano, potem na nockę do pracy, potem muszę coś zrobić więc nie mam czasu na spanie i np wieczorem jakieś Melo do rana
  • Odpowiedz
@TomgTp: Ja 46 godzin. Byłem w liceum, po lekcjach poszedłem do kumpla, a wchodząc do jego pustego domu wydawało mi się, że jest włączony telewizor w pokoju obok xd
  • Odpowiedz