Wpis z mikrobloga

Jakby na to nie patrzeć dzisiejsza sytuacja w Polsce to tylko po części wina PiSu...może nie większą ale równie taką samą winę za sytuacje w Polsce ponoszą ludzie którzy nie dopuszczali Korwina i ludzi z jego partii do telewizji publicznej, do tvnu...akurat Polsat News zapraszał, ale co to za oglądalność? 30k? Zaślepione lemingi wierzyły we wszystko co mówi się o Korwinie i przez to nie wszedł do sejmu...a gdyby wszedł to PiS by miał nadal większość ale nie aż tak zdecydowaną i prawdopodobnie nie byłoby takich akcji jakie są urządzane teraz...
Ja w Króla Korwina wciąż wierzę i wierzę w to że przy kolejnych wyborach przy takiej opozycji i przy takim obozie rządzącym to właśnie wolność będzie drugą siłą polityczną w kraju.

#korwin #neuropa #4konserwy #polityka
rabarbar2 - Jakby na to nie patrzeć dzisiejsza sytuacja w Polsce to tylko po części w...

źródło: comment_7HKJtMuP041oPQwE3nyCLKNPqYP5m516.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@rabarbar2: ja tylko przypomnę, ze po wiekszości wystąpień telewizyjnych korwina rozlegał się lament bo regularnie wczytywał protokół "Hitler" albo "Niepełnosprawni". Że nie wspomnę o słynnej partii szachów, którą rozegrał w trakcie debaty przedwyborczej... Wiele lat głosowałem na korwina jak cała rzesza moich rówieśników i - podobnie jak oni - dałem sobie spokój. Bolesna mądrość powtarzana przez starszych okazała prawdą - z Korwina się wyrasta. Korwin to zwykły demagog, populista i idiota.
a.....d - @rabarbar2: ja tylko przypomnę, ze po wiekszości wystąpień telewizyjnych ko...

źródło: comment_JHdPMdSaNUizRuXdlsvcyQx2DweX8nfc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rabarbar2: A ja jako wieloletni wyborca Korwina powiem, że dobrze się stało, że w ostatnich wyborach nie wszedł. PiS nawet teraz narzeka, że wszyscy im przeszkadzają wprowadzać ich reformy, gdzie mają władzę absolutną.

I niech taką mają - i szybciej rozpieprzą finanse państwa tym większa szansa na to, że coś się w tym kraju zmieni. Taki Korwin opóźniający ten proces spowodowałby, że więcej ludzi z RiGCz by wyjechało, bo kierunek zmian
  • Odpowiedz