Wpis z mikrobloga

uszanowanko, chcę kupić rodzicom telewizor z wifi, nie znam się na tym zupełnie, tv do filmów głównie, do oglądania z 2-3metrów, planowałem wydać około 2k, ale jeżeli to jest istotne, to budżet mogę zwiększyć, najbardziej istotny wymóg, to że telewizor ma być stabilny na tyle, aby koty go nie wywróciły, wieszanie na ścianach odpada, bo, moja mama jest fanatykiem malarstwa, całe mieszkanie #!$%@? obrazami najgorsze... no i chciałbym zamówić coś przez internet, co do czwartku dojdzie, ktoś coś?
#telewizory #tv #telewizor #pytaniedoeksperta
  • 5
@Iesuz: kup tv bez funkcji smart i do tego dokup Tvbox android MQX i pilocie z klawiaturą. Zapłacisz za całość 150-200zl a masz najnowszego pełnoprawnnego androida z wszystkimi apkami z marketu.
@sspiderr: to już trochę komplikuję i konfiguracje i użytkowanie, rodzice zupełnie nie into technologia, więc na tym nie skorzystają, a będzie tylko #!$%@?, jak wystąpią problemy z integracją, oprogramowanie może być bardzo podstawowe
@Iesuz: najbardziej stabilne są te które mają szeroko ustawione stopy ale jak każdy tv są bardzo smukłe i kot ze swoją wagą oraz energią ze skoku łatwo może przeważyć taki tv. Rozwiązania oprócz wieszania są dwa : pierwsze to porządne przytwierdzenie tv do stolika, komody itp. Ale to już wymaga raczej jakiegoś wiercenia w meblu lub zacisków czy też innych elementów montażowych. Druga opcja wstawienia tv w jakąś wnękę tsk jsk