Wpis z mikrobloga

@Goldenoss: bo trójka miała te plastiki u góry i u dołu. Spasoanie plastiku i metalu to największe "XD" w telefonie. Po drugie jak w tej samej cenie moge mieć nowszą generaje to czemu nie skorzystać?
  • Odpowiedz
@vava22: Gdzie Ty masz większe ramki jak przedni panel jest niemal identyczny? XD jeszcze nie spotkałem się z opinią, żeby tam był szybszy procesor, a jeśli faktycznie jest to minimalnie i ciężko będzie zauważyć różnice. Dla mnie najważniejsze jest, żeby telefon dobrze wyglądał i działał, na papierze może mieć cuda na kiju, wszystko mi jedno. Przesiadam się z iPhone więc oczekuje stabilności i komfortu użytkowania. Póki co więcej rzeczy w tym
  • Odpowiedz
@drzewko94: właśnie.. Używasz silikonu, więc co jaką różnicę robi Ci, że jest plastik na tyle obudowy czy nie :D jak zastanawiałem się nad kupnem pomiędzy rn3pro a rn4 to jedynie wygląd rn4 na korzyść ale i tak stwierdziłem, że przecież na tyle będę miał case a przód w sumie taki sam..
  • Odpowiedz
@Piotr_z_Wykopu: case jak case, nosisz go tylko po to, żeby telefonu nie zarysować, nie zmienia on jednak faktu, że telefon jest cały metalowy a nie metalowo plastikowy XD widziałem jak to u kumpla wygląda, te plastiki mają lekko inny odcień niż aluminium, podejrzewam, że z czasem się zetrze z nich farba. Dodatkowo są #!$%@? spasowane i trzeszczą. Dla mnie wyglądało to tragicznie, na zdjęciach jest w miare spoko. Jeśli nie trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@vava22: piszac wyglad mam na mysli odczucia wizualne. To czy tyl jest czesciowo wykonany z plastiku czy nie robi na mnie wrazenie, to czy ramka jest o ulamek milimetra szersza nie robi na mnie kompletnie zadnego wrazenia. Powiem wiecej, uwazam, ze minimalizacja ramek (patrz mi mix) to nic dobrego bo nie idzie zlapac telefonu tak, zeby nie dotykac ekranu. Ramki w iphone 5 byly dla mnie idealne i jesli takie wymiary
  • Odpowiedz