Wpis z mikrobloga

Ryzykowny kuponik - ostatni mecz w niedziele. Nie przesadzajcie ze stawką, ja dałem 120 za potencjalną wygraną 1500+
Optic vs Mouz (CSGO) - Mouz to win atleast 1 map @1.28
Virtus.Pro vs Faze (CSGO) - Virtus.Pro to win @1.50
Legia vs Wisła Płock - Legia to win @1.30
Lech Poznań vs Jagiellonia - Lech to win @2.60
RB Leipzig vs Schalke - RB Leipzig to win @2.00
#bukmacherka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczybuk: Leipzig mi śmierdzi. Za dużo ostatnio wygrywają. Ile tego szczęścia można mieć? :) A Schalke w ostatnim czasie też coś już prezentuje. Nie jest to już to samo Schalke co na początku sezonu.
A w meczu Lecha dałbym BTS. wg mnie chyba bezpieczniej chociaż kurs na pewno odpowiednio niższy
  • Odpowiedz
Co do piłki nożnej to stawiam na swoje koniki które mnie już od kilku tygodni nie zawiodły. Lipsk ma punkty stracić już od 4-5 kolejek, ale na razie ich nie traci. Jasne, jeśli ktoś nie chce podejmować takiego ryzyka - to dajemy na "wygra dowolną połowę" albo inny mniej ryzykowny bet.

@RapidHere: Co do CSGO (śledzę scenę namiętnie, oglądam praktycznie każdy lanowy mecz) - to jest kilka powodów dla których
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: Dokładnie kolego, warto zauważyć że Lipsk ma też już za sobą mecze z teoretycznie najtrudniejszymi przeciwnikami. Przypominam że dwie kolejki temu (przed meczem z Leverkusen) kurs na wygraną Bundesligi przez Lipsk wynosił @17.00, dzisiaj już bodaj @6.00.

Nie sugeruję że nie istnieje coś takiego jak syndrom gubienia punktów przez liderów - jednak wydaje mi się że w mniejszym stopniu dotyka on drużyny takie jak Leicester
  • Odpowiedz
  • 0
@RapidHere jeśli Optic wygra wysoko traina (a mają predyspozycje do tego) to live bet na mouz nie będzie głupi. O ile % będzie dobry bo po przegranej mapie w zlym stylumogą być na tilcie.
  • Odpowiedz