Wpis z mikrobloga

@50dzielonena5: O kuźwa, kwestionujesz wszechzajebistość Owsiaka. Wykopki Cię zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DonPablito: Ten "dyrektor banku" doprowadził do tego że jego organizacja #!$%@?ła najłatwiejszą czynność finansową jaką można było #!$%@?ć. Nie broń go, on na to nie zasługuje.
@mopo: "A co jest tak z Owsiakiem? " - Filantrop to ktoś, kto opłaca działalność charytatywną ze SWOICH pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: Ja to rozumiem, moje pytanie to przeciwwaga dla "A co jest nie tak z Owsiakiem?". Nie rozumiem dlaczego spora część społeczeństwa ma do Owsiaka podejście totalitarne, czy autokratyczne. Niemal jak do tajskiego króla, że nie można go skrytykować, bo nie. A totalitarne, bo jak nie dasz na jego fundację tylko inną to jesteś złym człowiekiem i w ogóle najgorszym czym można być. Trzeba dać i koniec.
  • Odpowiedz
@mopo: Rozumiem Cię doskonale, mireczku. A już nie daj Boże pytać o finanse i rozliczenia bo zaraz będzie "hur, durr, moje dziecko żyje dzięki temu sprzętowi! Jak śmiesz śmieć!"

Pociesz się - na Wałęsę też kiedyś nie można było na Wykopie powiedzieć złego słowa.
  • Odpowiedz