Wpis z mikrobloga

@rrdzony:

Ja tam czytam o neonazistach, ale rafałek wie lepiej. Na tej samej zasadzie, gdybym anarchistów nazwał stalinistami, to plułbyś się niemiłosiernie. Ah ta hipokryzja...

Swoją drogą ten portal to gówno, każdy myślący człowiek to wie. Zapowiedzi o "zdobywaniu kluczowych punktów" najlepiej o tym świadczą. :)
@rrdzony:

Z dzieciakiem to ja raczej mam nieprzyjemność dyskutować. :)

Nie koniec kropka. Neonazizm w obecnej wersji, to biały internacjonalizm (Blood&Honour jest tego najlepszym przykładem, w końcu to organizacja międzynarodowa).

A anarchiści, nie raz komuszkom pomagali, no ale tak opieraj się na swojej zakłamanej wersji.

Dlatego, zamiast siedzieć na wykopie, wracaj do gimnazjalnych podręczników. Może to zrozumiesz. :)
@RT_NR: Nie siedzę 24H na wykopie, jak ty. Widzisz, ja poza wykopem mam jakieś życie jeszcze, pracę. Nie tak jak pasożyty społeczne takie jak ty. Kolejny raz kierujesz się kłamstwem i utrwalaniem nieprawdy - jakie to typowe dla narodowców.

Anarchiści walczyli razem z komunistami tylko, gdy zmuszała do tego kolej historii - zawsze kończyło się to źle dla anarchistów - Ukraina 1919, Hiszpania 1936...

A co do neonazizmu - skoro twierdzisz,
@rrdzony:

Nie siedzę 24H na wykopie, jak ty. Widzisz, ja poza wykopem mam jakieś życie jeszcze, pracę. Nie tak jak pasożyty społeczne takie jak ty. Kolejny raz kierujesz się kłamstwem i utrwalaniem nieprawdy - jakie to typowe dla narodowców.


Ja też na wykopie nie siedzę 24/h na dobę, ciekawi mnie gdzie pracuje ten nasz biedny wykopkowy studenicak. :<

Anarchiści walczyli razem z komunistami tylko, gdy zmuszała do tego kolej historii -