Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki. Właśnie dziś w swoje łapki dostałem Xiaomi Redmi Note 3 Pro od Ibuygou. I powiem Wam że telefon jest naprawdę świetny! Mam nadzieję że posłuży mi jak najdłużej. W tym miejscu chciałbym jeszcze pochwalić naszych chińskich kolegów z IBG za spakowanie telefonu: kartonik owinięty w świąteczne papier z motywem świętego mikołaja a na karcie telefon widnieje jako mini camera za 20$ ( ͜͡ʖ ͡€). VAT nie został naliczony. Kontakt z supportem oceniam na bardzo dobry, na telefon od zamówienia czekałem 14 dni (kilka dni straciłem na kontakt z supportem ponieważ mój adres był w Remote Area).
W zestawie znajduje się przejściówka EU gdyby ktoś był ciekaw.

Mimo wszystko polecam IBG i dziękuję za świetnego fona( ͡ ͜ʖ ͡)

#xiaomi #redminote3pro #ibuygou
  • 16
  • Odpowiedz
@jabukasiga: @tomekamila: Zależy jak używasz. Ja mniej więcej 3-4 godziny dziennie telefon w łapie + ciągle włączone dane. Pod koniec dnia zostaje 30-40%, czyli jak dla mnie świetny wynik :) Bateria jest miód malina szczerze powiem. Lepszego smartfona z lepszą baterią chyba nie widziałem.
  • Odpowiedz
@tomekamila: @jabukasiga: podobny przypadek co @Zombieman i powiem Wam, że na 8.0.1.0 to było jakoś kiepsko, w nocy spadało o 20% i takie tam. Przedwczoraj telefon padł, wczoraj rano naładowałem do 100%.
Przejazd z Yanosikiem + GPS + dane, 3h włączony ekran = 26% zżarło. Noc - 0% zjedzone.
Dzisiaj cały dzień, paręnaście krótkich rozmów i finalny rezultat: teraz o godz. 22.35 - 63% , czyli 1 dzień 12h na
  • Odpowiedz
@tomekamila: Mi przy normalnym użytkowaniu na romie xiaomi.eu 2 dni i 18 godzin i zostało chyba 19%. Czas włączenia ekranu dobijał do 9 godzin. Jestem naprawdę zadowolony :) Ale na globalu jest podobnie.
  • Odpowiedz