Wpis z mikrobloga

Witam #lodz
1.Będę jutro na #lodzdesign i przy okazji chciałbym coś zobaczyć, wcześniej nigdy nie byłem u Was. Możecie polecić jakieś miejsca, które muszę odwiedzić?
2. Słyszałem że gdzieś pod Łodzią są hale, targi #rzgow #tuszyn Warto się tam jutro wybrać? Można coś ciekawego kupić z odzieży (bluzy, spodnie, buty)?
Dzięki za odpowiedź.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@r3kc4H: mieszkałem kilka lat w Łodzi i nie zawiedziesz się. Podbij jak będziesz miał możliwość na ASP oraz do Fabryki Sztuki koło Piotrkowskiej 270. Obligo Piotrkowska oraz Manufaktura. Jeżeli będziesz w ciągu dnia to w Łodzi jest ponad 60 parków. Poszukaj w okolicy, niektóre są naprawdę ekstra. Ogólnie rzecz ujmując to Łódź>Warszawa, Poznań, Wrocław, jeżeli dobrze poznasz to miasto.

Jeżeli chodzi o ciuchy to "Ptak".
@r3kc4H:
1. Jutro jest jeszcze Street Food Festiwal, jakbyś miał chwilę czasu to wskocz :) Na Fejsbuku mają wydarzenie, powinieneś móc wyszukać.
2. Jeśli chodzi o centrum w Rzgowie - Ptaka - to nie warto. Po pierwsze większość rzeczy to festiwal taniego, parszywego poliestru. Słabo uszyte z gównianych materiałów. Sensowniejsze rzeczy są często w cenach porównywalnych albo i wyższych niż sieciówkowe odpowiedniki. Kilka razy zostałem naciągnięty żeby się tam przejechać i