Wpis z mikrobloga

Rozgrywając dzisiaj mecze rakietowej ligi podczas rozgrywki chcąc napisać do swojego teamu po zepsuciu strzału na bramke pięknego polskiego wyrazu "#!$%@?", napisałem go ale na czat ogólny. Okazało się że w przeciwnym teamie grają polscy gracze, dowiedziałem się o sobie tylu rzeczy że nawet nie jestem w stanie tego powtorzyć, zostałem obrażony na wszystkie możliwe sposoby zupełnie bez powodu ponieważ ja nikogo wcześniej nie obraziłem. Skąd w polakach tyle jadu? oni tylko czekają na możliwość wyżycia się słownego na kimś. #rocketleague

Wextor - Rozgrywając dzisiaj mecze rakietowej ligi podczas rozgrywki chcąc napisać do...

źródło: comment_IW3kk5wADdyZ5DuGE8l5meThDejlua0L.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Wextor Ty to zrobiłeś przez przypadek, a setki innych używają "#!$%@?" jak jakiegoś znaku rozpoznawczego. Niestety ale w tej materii wiele od ruskich się nie różnimy. Przypuszczam, że stąd agresja :) Polecam wyłączyć chat. To pierwsza porada jaką daje każdemu w Rocket League ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DrFly grałem tak jakiś czas bez czatu ale czasami dobrze jest mieć możliwość skontaktowania się z swoim kompanem jak gra się z randomami
  • Odpowiedz