Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@utopjec Idąc tą logiką tylko Polacy powinni czuć się obrażeni, bo ktoś nazwał ich durnymi. Jeśli któraś się obraziła to znaczy, że poczuwa się do bycia "cipą", która w dodatku jest "głupia".

Nie filozofuj jak nie umiesz w logikę ;)
  • Odpowiedz
jak ktoś pisze "durni Polacy", to tylko durni Polacy powinni czuć się obrażeni?


@utopjec: dokładnie tak ((oo)) ja się obrażam tylko jeżeli coś jest adresowane do mnie, a że np nie jestem w gronie durnych polaków to by mnie to nie obraziło :>
  • Odpowiedz
@exitnotexist: aha, czyli idąc tą logiką, jak ktoś pisze "durni Polacy", to tylko durni Polacy powinni czuć się obrażeni?


philoraptor.jpg

@utopjec: dokładnie. tak jak niewierzący nie mogą obrazić wierzących, bo nie wierzą i w oczach wierzących są tylko zbłąkanymi owieczkami
  • Odpowiedz
  • 3
@utopjec nie rób ladacznicy z logiki. Zwróć uwagę, na jakiej grupie to napisał. Myślę, że bardziej rozgarnięte dziewczyny nie biorą udziału w wydarzeniu. A przynajmniej ja nie biorę, przeczytałam ten komentarz i napisałam, że (uwaga, tu ważna część) IMO się z nim zgadzam. Bo napisał do tych konkretnie osób, do tych zapisanych w wydarzeniu. Ja się nie zapisałam - nie czuję się obrażona. Gdyby napisał na stronie: w 2016 roku będę jeszcze
  • Odpowiedz
@exitnotexist: Autor wygrał internety ( ͡° ͜ʖ ͡°) To "wydarzenie" to niezłe robienie #!$%@? z logiki. I to powoływanie się na jego opis, gdzie "zołza" jest przedefiniowana. Jeżeli zorganizuję wydarzenie "W 2017 będę jeszcze większym gwałcicielem" i w opisie dam

Gwałciciel o którym mowa w wydarzeniu i na jednym znaczeniu na którym się skupiamy to : mężczyzna który, ma życzliwe usposobienie, a jednocześnie jest silny. Ma siłę,
  • Odpowiedz
  • 0
@zagu myślę, że to dobry taktyk. Pokazał niebieskim jakich różowych lepiej unikać ( ), ciężko mi się utożsamiać z tymi dziewczynami, bo to zlot feminazistek, szkoda strzepic ryja
  • Odpowiedz