Wpis z mikrobloga

Nowe stacje roweru miejskiego w #szczecin wraz z nowymi jednośladami () Wyglądają dużo lepiej niż te od BikeU, i są dużo bardziej funkcjonalne (wypożyczanie roweru za pomocą telefonu, szybsza procedura, mniej siłowania się z zapięciem). Mam nadzieję, że w przyszłości Nextbike zamieni również stare stacje na swoje. Obecnie pozostaje liczyć na to, że nowe oprogramowanie usprawni działanie starych stacji.

Same rowery też są dużo ładniejsze. Reklama z tyłu jest bardziej estetyczna, i na pewno bardziej solidna (nie wygląda, jakby miało telepać tak jak w obecnych).

W sumie rower miejski będzie miał 82 stacje i 702 rowery (przed rozbudową stacji było 35 a rowerów 358), z tego 29 na Prawobrzeżu i 53 w Szczecinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro czas na testową jazdę ( )

#rowerowyszczecin #rowermiejski #szczecinbuduje #nextbike
kocham_jeze - Nowe stacje roweru miejskiego w #szczecin wraz z nowymi jednośladami (。...

źródło: comment_WpujYs854ahwfbisioAF8qMDhZG3Tnbs.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@dzieju41: stacja jest cała zapełniona. Uzupełnili rowery gdzieś między moim wyrzuceniem śmieci, a wypożyczeniem roweru. I zauważyłam już jedną rzecz. W starym systemie przy każdym wypożyczeniu dostawało się smsem kod do linki, a teraz nic nie dostałam.
  • Odpowiedz