Wpis z mikrobloga

@marek-wozniak-750: maja w edymie dripy do avo, ale chyba do 22mm. w niedziele sie przypomnij - bede w domu to porownam czy pasuja srednice/gwinty (ostatnio zamowilem tego dripa, bo oryginalnego wsadzilem na limitless i uwalilem gwinty ;-)).
@siej @vgf_ z tego co widze na ft to do tsunami pasuja takie jak dostalem - sa ciut mniejsze, edym ma do avocado ale takie jak do gryfa z oringami - avo 22 takie mial? co do wymiarow to ja nie zmierze bo ulecial dokladnie powyzej gwintu ktory sie dodatkowo podzielil na male gwintki :D
@marek-wozniak-750: tsunami i avo 24 maja te same srednice dripow, wiec... :-P nie wiem jakie fotki wystawil edym na www pod 'drip tip avocado', ale w pudelku przyszedl drip 13,5mm z gwintem, dokladnie taki jak w avo22. drip mam ze soba (razem z avo22), ale 24mm lezy w domu spakowane dla @hjrhombre (razem z grzalkami moimi i @jakubskate - w poniedzialek pojda, dzis sie nie wyrobilem :-P). swoja droga - drip
@vgf_: pisze co widze na edymie: drip solo ma oringi i na zdjeciu avo22 tez ma oringi... co do tsunami: nie chce zmoczyc dupy drugi raz ;) - nie problem te pare zl tylko czekaj 3 tyg a jak dostaniesz to sie okazuje ze to kicha, BTW tsunami z ft ma takiego trapezoidalnego to bym zamowil komplet 3 gdyby pasowaly... napsalem do supportu ft moze oni cos zaproponuja