Wpis z mikrobloga

Murki, chce kupic nowy telefon do #pokemongo
Myślę o Xiaomi Redmi Note 3 i 2. Widzialem, ze 3 ma większą baterie, jest w wersji z 2 i 3Gb RAM. Warto doplacac do wersji 3Gb? Tak żeby nie scinaly pokemony :)
Na allegro widziałem Note 2 za 600zł i Note 3 Pro za 660zl (2Gb).
Wolalbym kupić w Polsce żeby nie było problemu z gwarancja.
Ktoś może cos napisać o tych telefonach? Który wybrać i gdzie kupić?
#telefony #xiaomi
  • 16
Wolalbym kupić w Polsce żeby nie było problemu z gwarancja.


@Parkero: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jak zależy Ci na dobrej bateri to patrz na Redmi Note 3 PRO (wersja 2 czy 3gb ram, już mniej ważne, ale bardziej polecamy 3gb ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Parkero wyjaśnie #heheszki o wiele lepsza gwarancję masz z chińskich sklepów i mniej problemów

Zainteresuje się oferta @ibuygou i jego kuponami #ibuygoukupony
2 lata gwarancji częściowo w PL
Wysyłka DHL lub pocztą z ubezpieczeniem od VAT
Lub wysyłka UPS bez VAT
Bezpieczna płatność przez PayPal z ich ochroną.
@Parkero Janusze robią duże problemy z gwarancjami i o wszystko, a sklep może nagle zniknąć i tyle widziałeś gwarancję. Jeśli coś nie działa to robią sami z jakiś części nie wiadomo czego lub wysyłają do Chin.

W Ibuygou masz opcje że telefon zostanie zrobiony w PL.
@Parkero jak dla mnie tak, wielu mirkow też poleca, nie jest to najtańsza opcja ale za to daje dobra ochronę(płatność PP) dobry support i ta opcja gwarancji w PL i ubezpieczenie od VAT

To sklep decyduje co z telefonem, jest to zależne od możliwości serwisu PL.

Jak coś to pytaj mnie lub @ibuygou
@Andczej jestem zdecydowany żeby kupić. Pomyśle jeszcze jaka wersja. Spytam się czy ktoś inny się nie skusi ze mną to będzie taniej. Tylko lipa, ze zapomnialem hasła do konta PayPal a jak chciałem żeby mi wysłali przypomnienie to wysłali je na skrzynkę paypalową... Jest jakąś inna opcja bezpiecznej płatności?