Wpis z mikrobloga

To lecimy dalej z tematem!
Z racji faktu wolnego planuje dzis skonczyć budowe i przetestować moja zabawke od #gearbest ;)

Wczoraj przylutowalem wszystkie ESC do PDB, a dzis biorę sie za przylutowanie kamerki, transmitera i BEC na 5V. Jak juz bede przy lutowaniu to wezme sie takze za przygotowanie F3 do lotow (przylutowanie pinow)

Po skonczonej zabawie z lutownica czeka mnie drobna praca przy CleanFlight'cie. Mianowicie poprawkach PIDów i tym podobnych.
Ale to przy kolejnym wpisie.


Jesli macie jakies pytania to śmiało! Odpowiem na wszystkie! :)

#santabuduje #budujedrona
x-SANTA-x - To lecimy dalej z tematem!
Z racji faktu wolnego planuje dzis skonczyć bu...

źródło: comment_1LNFlB3i3yA0CwB5O1P5B0oBEvT9gs9h.jpg

Pobierz
  • 17
@x-SANTA-x: Co robisz z dronami, które już złożysz i oblatasz - bo nie ślędzę zbytnio Twoich wątków, a wiem, że to już któryś z kolei.
Ile Cię kosztuję to hobby ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
Jak się mają Twoje drony do "gotowych" w tej samej kategorii cenowej ?
Dobrze widzę, rama z karbonu ?
@Dezynwoltura: te ktore sa zlozone i oblatane po prostu leża :D jesli ktos by chcial odkupic to z checia oddam w bardzo dobrej cenie.
Kosztuje mnie duzo, chodz i tak sa to mniejsze sumy niz paintball (turnieje, wyjazdy itd). Wiec w porownaniu do mojego poprzedniego hobby to bardzo mało ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zalezy o jakich gotowcach mowisz - chodz ciezko jest znalezc cos co jest zlozone
@DanielWellington: kazdy z tych wyscigowych bez problemu uniesie Yi albo GoPro.
A udzwig zalezy od śmigieł i baterii jakiej uzyje wiec to mozna dobrac w miare potrzeb.
Ten bedzie mial najwiekszy na 5 calowych smiglach z bateria 4s

@x-SANTA-x: Taką teorię znam, a w praktyce wygląda to tak, że moja 250-tka jest strasznie nieustabilizowana w powietrzu, praktycznie robi co chce, i zamiast latać, to muszę cały czas kontrować jej "wolną wolę". Jakieś rady? Myślę, że można pogrzebać w PID'ach, ale nie wiem jak to zrobić poprawnie w LibrePilocie.