Wpis z mikrobloga

@Oskarek89:
A gdzie ty byłeś? gdzie byli narodowcy?

PO zabierała kasę z OFE

Obligacyjna część aktywów OFE została przeniesiona do ZUS-u i tam anulowana. Środki te przypisano na subkonto w ZUS-ie, gdzie waloryzuje się je w bardzo korzystny sposób. O kradzieży będzie można mówić dopiero, jeśli państwo tej kasy nie wypłaci. Tymczasem zamieniono tylko jedną obietnicą państwa (obligacje) na drugą (subkonto).

vat,

Idol prawicy niejaki Wictor Orban podniósł do 27%

podwyższała
  • Odpowiedz
@Kapitan_Neuropa: co ma do tego to gdzie byłem? Teraz nie chodzę po ulicach jak debil xD
27% - jak PiS podniesie do 27% to wyjdę na ulicę bez problemu
a nie no jak przyznało się do winy to nic się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89:

gdy PO zabierała kasę z OFE


nikt ci nic nie zabrał, bo to i tak nie było twoje. nie mogłeś wypłacić kasy z ofe.

podwyższała wiek emerytalny

to jest jedyna opcja na utrzymanie jako takich emerytur przy obecnym stanie geograficznym i wzroście średniej dlugości życia

vat

to teraz PIS ci opuści XD
poza tym lepszy wysoki VAT od wyższych podatków dochodowych jak w całej EU. prowadzisz firmę, więc powinieneś to
  • Odpowiedz
@Oskarek89:

co ma do tego to gdzie byłem?

Bo łatwo ci przychodzi wskazywanie innym gdzie wtedy byli i co robili

a nie no jak przyznało się do winy to nic się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stalo się, ale teraz są po jasnej stronie mocy
  • Odpowiedz
@Oskarek89: żaden z moich znajomych nie lubi KODU, na początku myślałem, że oni coś tam poklikali żeby znajomi nie widzieli kto to lubi ale pogadałem z paroma znajomymi i ich znajomi to mieli polubione, strasznie sie zdziwiłem bo znam paru fanatyków PO, N. itp a tu takie zdziwko. I DOBRZE W SUMIE #!$%@?
  • Odpowiedz